Cinler Bana Kocamı Bıçaklattı

13
0
(0)

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Bir kadının, cinlerin tesiri ve vesvesesi ile kocasını bıçaklamaya kadar varan musallat hikayesi.

Her Şey Bir Gece Yolculuğunda Başladı

Şu sıralar kırklı yaşlarımı sürmekte olan dul bir kadınım. Hayatımı mahveden o korkunç olayı yaşadığımda henüz yirmi üç yaşında gencecik bir hanımdım… Tabi ben çok sonraları anlamıştım bu gerçeği ama her şey; o gece  kocamla birlikte köy yollarına düştüğümüzde başladı. Kocam yaşıyordu o zaman. Onunla beraber arabayla köye doğru yol alıyorduk. Köye varmamıza daha çok vardı ve benimse tuvaletim gelmişti. Çok sıkıştığım için kocam arabayı durdurması için yaptığım ısrarlara fazla dayanamadı ve çekti kenara. Arabayı çektiğimiz yerde ağaçlık, ormanlık bir alan vardı hemen yan tarafımızda. Oraya gittim ihtiyacımı giderdim. Zaten sonra fazla oyalanmadık, tekrar arabaya binip köye doğru yol almaya devam ettik… 

Related Posts

Cinler Bana Sürekli Kocamı Öldürmemi Söylüyorlardı

Aradan bir yıl geçtı; İstanbul’a taşındık. Keşke taşınmasaydık… Taşıdığımız günden beri rahat duş alamıyordum. Duşa her girdiğimde biri bana sürekli kocamı kast ederek “Öldür onu! Öldür onu!..” diyordu. Bu vesvese her geçen gün şiddetini daha da artırıyordu üstelik. Bir keresinde rüyamda bir adam gördüm. Hüngür hüngür ağlıyordu ve bana “Kocan seni aldatıyor” diyordu. O an o sinirle rüyamdan uyandım ve mutfaktan bıçağı kaptığım gibi kocama sapladım! Kocamın bağırış sesini duyan bizim eve koştu. Ben bir ay cezaevinde yattım. Cezaevinden çıktıktan sonra mecbur; tekrar o lanet eve geldim. Birileri beni kontrol ediyordu sanki. 

Bir gece saat üç civarı odamın kapısı açıldı. Etraf zifiri karanlık… Hemen gece lambasını yaktım; karşımda kocam duruyordu! O an şok oldum ama kocamın kılığına girmiş olan cin benimle yatmak istiyordu. Ben de dayanamadım aldım yatağa ama sonra gözbebeklerinin simsiyah olduğunu görünce hemen Ayetel Kürsi okumaya başladım. Cin o kadar hızlı yok oldu ki sarsıntıdan bayıldım. Artık bütün bunlara daha fazla dayanamadığım için bir hoca buldum ve ona gittim. Başımdan geçenleri anlatıp, hocaya sorduğumdaysa hoca bana “Hiç açık alanda onlara (cinlere) zarar verecek bir şey yaptın mı?” deyince benim jeton düştü. O gün bugündür dayanacak gücüm kalmadı. Nefret ediyorum cinlerden.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] okula gitmesi gerektiği için hep erkenden kalkıp, banyoyu işgal ederdi. Bitişiğindeki odada kalan ablasıyla aynı banyoyu […]

  2. […] CİNLER KOCAMI ÖLDÜRMEM İÇİN VESVESE VERDİLER […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin