Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Cinle Karşılaşma

Cinle Karşılaşma: Anlatıcının kendisinin değil de ihtiyar hanım komşusunun başından geçmiş ürpertici bir kısa korku hikayesi.

Ormanda Karşılaştığı Yaşlı Kadın

Yaşlı bir hanım komşumuz, köyde yaşadığı yıllarda; bir gün hava karardıktan sonra misafir olarak gittiği köyden kendi köyüne gitmek üzere yola çıkmış… Ormanda tanımadığı başka bir kadınla karşılaşmış. Esrarengiz kadın, yaşlı kadına, aç olup olmadığını sormuş. Yaşlı kadın, aç olduğunu söylemiş. Bunun üzerine esrarengiz kadın, ormanda bir kutlama olduğunu ve istiyorsa gelebileceğini söylemiş.

Cinle Karşılaşma - Cinli korku hikayeleri. Kısa hikaye. Türk korku hikayeleri. Gerçek korku hikayeleri. Yaşanmış. Korkunç hikayeler. Korku hikayeleri oku. Korku evi. Hikaye. Hikayeler. Hikaye oku. Kısa hikayeler. Uzun hikaye. Hikaye okuma. Hikayesi. Cin. Cinler. Rüyada cin görmek. Cin suresi. Musallat. Cinler alemi. Cin çarpması. Cinlerin korktuğu dua. Rüyada cinleri görmek. Rüyada cin musallat olduğunu görmek. Cin çağırma. Ruh çağırma.

Yaşlı kadın da kabul etmiş ve beraber ormanın içine doğru ilerlemeye başlamışlar. Kutlama yerine geldiklerinde, ortada büyük bir ateş ve bir sürü yemek varmış. Yaşlı kadını baş köşeye oturtmuşlar ve ona yemek ikram etmişler. Kadın, yemeği yemeden önce gayrı ihtiyari olarak Besmele çekmiş ve sonra etrafına baktığında herkesin yok olduğunu görmüş. Büyük ateşin yerinde sadece küller olduğunu görmüş…

Meğer ormanda karşılaştığı o kadın bir cin, katıldığı yemekse bir cin düğünü imiş. Bir daha da hiç -bilhassa hava karardıktan sonra- yalnız başına yolculuk etmemiş.

Yaşanmış Korku Hikayeleri Ana Sayfası

Kategori İçeriği: Cinli korku hikayeleri. Kısa hikaye. Türk korku hikayeleri. Gerçek korku hikayeleri. Yaşanmış. Korkunç hikayeler. Korku hikayeleri oku. Korku evi. Hikaye. Hikayeler. Hikaye oku. Kısa hikayeler. Uzun hikaye. Hikaye okuma. Hikayesi. Cinle Karşılaşma. Cin. Cinler. Rüyada cin görmek. Cin suresi. Musallat. Cinler alemi. Cin çarpması. Cinlerin korktuğu dua. Rüyada cinleri görmek. Rüyada cin musallat olduğunu görmek. Cin çağırma. Ruh çağırma.

Advertisement
2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: Cin Vakası: Uzaktan akrabamız olan bir kız nişanlanmıştı. Sonra bazı sebeblerden dolayı nişan bozuldu. Aradan birkaç ay geçmişti. Kızın hareketleri filan çok değişmişti. Gece gece durduk yerde yatağından kalkıp, dama çıkıp, soğuk

  2. Pingback: Geçen sene bir dua okumuştum yengem vesilesi ile… Bu dua muma okunuyormuş... Ben de yaptım… Gece 12’den sonra ve duayı okumaya başladığım an etrafımda adeta duman şeklinde bir şeyler görmeye başladım...

Soru Sor - Kendi Hikayeni Paylaş