Skip to content

Cinle Evli

Cinli Korku HikayeleriOkurumuz, önceleri toplumda oldukça saygın biri sayılan tanıdığının cinle evlendikten düştüğü durumun ve onu ziyarete gittiğinde yaşadığı korkutucu olayın hikayesini anlattı:

Ben ortaokula giderken bizim bir aile dostumuz hanımefendi vardı. İşletme bölümü mezunu, toplumda söz sahibi, sevilen, sayılan biriydi ve evliydi. 1995 yılında, eşiyle ayrı yaşamaya başladı. İnsanlardan uzaklaştı, işinden ayrıldı. 1997 yılında şehir dışına; bir köye yerleşti. Yanına gittiğimizde bize insanlardan uzaklaşmak zorunda kaldığını söyledi. Halbuki eşiyle nikahı duruyordu fakat ayrı yaşıyordu.

Evi pislik içindeydi. O eski güzel kadın gitmiş, yerine; şişman, çirkin bir kadın gelmişti. Ailem bu durumu psikiyatrik bozukluğa yordu. Sonra yanından ayrıldık… 1998 yılında, yaşadığı köye gittik. Ailemin çok sevdiği bir insandı çünkü. Bu sefer o köydeki evinden de ayrılıp, köyün en dışına kendine bir baraka yapmış, orada yaşıyordu. Bize eve girmememizi ısrarla tembihledi.

Bense bir ara büyükler konuşurken su almak için barakaya girdim. Evin yarısı briket, yarısı çinkoydu. İçeri girdiğimde banyodan bir kız (gölge yada suret şeklinde) fırladı. Uzun saçları vardı. Koşarak yan odaya girdi. Baktığımda odada kimse yoktu. O an nasıl korktuğumu anlatamam. O bayanın çocuğu yoktu. Kendimi dışarı attım. Kadın bana dik dik baktı sadece “Gördün mü?” dedi.

Ben de “Evet.” dedim, sonra döndü aileme “Ben cinle evliyim” vs.. diye anlattı. O gördüğüm de kızıymış, evlerinde kimseyi istemiyormuş! Ailem tabii ki inanmadı. Kadının iyice delirdiği kanaatine vardılar ve o tarihten sonra bir daha o şahısla görüşmedik…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.