Cin Yanığı

0
(0)

Paranormal HikayelerOkurumuz, kendi başından cinlerle ilgili olarak geçen paranormal süreç ve olayların hikayesini anlattı:

Her şey namaz kılmaya başlamamla başladı. Önce leş kokusu patlamaları oldu evde. Olup aniden de geçiyordu. Bir gün ev manevi olarak temizlensin diye Ayet-el Kürsü okudum; 200’er tane, iki gece okumanın sonunda; sabaha karşı üstümden bir şeyin örtüyü çektiğini hissettim. O çekti ben çektim, o çekti ben çektim… Yarı uyanık, yarı uykuda, dilim zor dönüyordu, Ayet-el Kürsü okudum.

Son kelimeye kadar çekti üstümdeki pikeyi. “Hüvel aliyyül azim” dediğimde bırakmıştı. Bundan sonra geceleri hiç uyutmadılar (cinler); sesler oluyordu evde, ışıklar sönüyor, televizyon kapanıyordu. Yardım için birilerini aramak istediğimde telefon rehberim ortadan yok oldu. Son çare olarak telefonu kapatıp açınca düzeldi de arkadaşlarımı arayabildim. Tabi rehberden ismi de silinmişti arkadaşımın.

Messenger’dan ulaşabildim. Baktım geceleri uyuyamaz oldum, işim gücüm dağılacak; bir hocaya gittim. Hocaya gittiğim gün ağırlık hissi berbattı ve o gün vücudumda yanmalar başladı. Noktasal yanmalar… Şimdi resmen sigara söndürüyorlar gibi. Hocayı aradım “Hocam, hani üstümden almıştın? Ama iyi değilim; artarak devam ediyor?” deyince “Hata yapmışsındır” dedi. “Ne hatası hocam?” dedim.

“Tuvalete yanlış ayakla gitme, lavaboya tükürme konusunda” dedi. “Hocam” dedim “Ben yanlış yapmadım” “Başkası musallat olmuştur o zaman” dedi ve kapattı. Allah Allah! Yani bende üç cinlik kontenjan vardı da biri gitti boşaldı diye, yerini hemen dolduruyorlar mı dedim… Şimdi evde tabletten Kuran okutuyorum. Devamlı Yasin… Başa dönüp dönüp okuyor. Okunurken sorun yok.

Bugün işyerinde bile telefondan kulaklıkla dinledim gene sorun yok. Kulaklığı çıkardım, dışarı çıktım, işyeri komşularıyla sohbet ediyorum; nasıl yaktılar gene! Acısı resmen beynimden çıktı. Bu böyle ne kadar sürecek bilmiyorum ama hocadan yadigar cin en berbatı sanırım çünkü hocadan sonra yanmaya başladım. Bazen sigara yanığı kadar bazen daha büyük bir alanı yakıyorlar.

Bazen de kılıç saplıyorlar gibi sanki ışın kılıcı ama canımı çok yakıyorlar. Bir tek okunan dualar azalttı sıkıntılarımı… Onun dışında bir çare bulamadım. O da geçici. Duayı kapatınca yeniden başa sarıyor her şey. Yardıma ihtiyacım var gerçekten…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin