Cin Yakalama Hikayem

26
0
(0)

Yaşanmış Kısa Cin Hikayeleri – Başımdan cinlerle birçok olay geçti. Bunları çağırmayı da hiç denemedim. Ama size başımdan geçen bir cin yakalama hikayesi anlatmak istiyorum.

Benim başımdan cinler ile birçok olay geçti. Ben medyum değilim. Bunları çağırmayı da hiç denemedim. Dini bütün kendi halinde yaşayan bir insanım. Ailevi bir yeteneğimiz var bizim. Ya da ben böyle sanıyorum. Normalde bu olaylardan herkes korkar. Ancak bazen başa bela olan Kuran’da geçen bu varlıklardan uzak durmanın yolu iman ve temizliktir.

Bazı kimseler genelde geceleyin bazı suretlerde varlıklar görür yada sesler ve fısıltılar işitir. Genelde amaçları ya o kişiyi korkutmaktır ya da sizin onlara karşı işlediğiniz bir suçu ödettirmeye gelirler. Ama bazıları da vardır ki o kişiyi kendi etkisine alıp kullanmak ve ona istediği şeyleri zoraki bir şekilde yaptırmak isterler.

Unutmayın ki her zaman her işe Besmele ile başlayın ve Allah ismini dilinizden düşürmeyin. Eğer ses ve görüntü geliyorsa ve sizinle temas kurmak ya da iletişim kurmaya çalışıyorsa Ayetel Kürsi, Nas ve Felak surelerini gittiğinden emin olana kadar okuyun. Bu arada ateşten çok korkarlar. Bunu unutmayın. Yeri gelir; lazım olur.

Ayrıca yakınınızda bir yerde Kuran-ı Kerim bulundurun. Elinizi atacağınız kadar yakın bir yerde. Üniversitede okuduğum yıllarda II. öğretim olduğum için gece eve gelebiliyordum. Bir gece ders bitiminde eve geldim. Yemek hazırladım yedim. 20 dakika filan televizyon izledim. Daha sonra yattım ve uyumaya çalışıyordum. Yatağımdayken biri ayakları ucunda geziniyor…

Related Posts

Hissediyorum bunu. Bastığı yerler çöküyor sanki. İyice sabrım taştığında kalktım. Yatağımın ucunda bembeyaz tenli, sarışın, çıplak bir kız. Çok güzel gözüküyor. Amacı korkutmak değil. İstese de yapamaz ya neyse. Bana gülümsüyor. Benimle birlikte olmak istiyor. Ama ben amacını biliyorum. Bana güzel sözler söylüyor “Çok yakışıklısın” filan gibilerinden.

“Seni istiyorum”. Sakın ha kanmayın böyle bir durumda. Eğer bir birliktelik yaşarsanız fani olarak yaşadığınız en büyük lezzeti alırsınız ancak daha sonra gusül abdesti alsanız bile o sizi bundan muaf bırakır. Ömür boyu cünüp-cenabet olarak gezersiniz ve öldüğünüzde tabiri yerindeyse “murdar” gidersiniz.

Çünkü o dişi de olsa insanoğlu değil. Bunu unutmayın. Her neyse; ben içimden sürekli dua ediyorum; Ayetel Kürsi ve Nas. Bana temas edemiyor. O da biliyor benim içimden okuduğumu. Aramızda bir kalkan gibi bir şey oluyor gözükmeyen. Bana devamlı gülümsüyor ve kandırmaya çalışıyor. Tam ben de ona gülümserken kolundan yakaladım.

Yüksek sesle Ayetel Kürsi okumaya başladım. Yatağımın yanındaki sehpada daima çakmağım bulunur. Çakmağı elime alıp yaktım. Ateşten çok korkarlar. Yakılınca ölürler. Bir daha beni rahatsız etmeyeceğine onların kutsal saydıkları üzerine yemin ettirdim. Eğer etmese kararlıydım ateşi üstüne tutacaktım. Bunu ağlatarak kaçırdım.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin