Satanist Dövmesi

Satanist kızlara özenen genç kız, bileğine dövme niyetine pentagram çizdikten sonra yaşadığı korkutucu olayın hikayesini anlatıyor.

Bileğime Şeytanın İşaretini Çizdim

Bu olayı küçükken yaşadım ve hala etkisindeyim… Bundan birkaç sene önce, arkadaşlarımı eve davet ettim. O dönemlerde dövmeye çok merakımız vardı. Çocukluk işte; dövme niyetine tükenmez kalemle şekiller yapıyorduk.

Ben de siyah giyen, siyah göz kalemi çeken satanist kızlara özenirdim. Bunun için bileğime şeytanın işaretini, pentagramı çizdim…

İlk zamanlarda, dindar bir kadın olan annem Allah‘ın adını andıkça bileğim acırdı. Annem, mübarek bir kandil günü, dua programı açınca, bileğim dayanılmaz bir acıyla yanmaya başladı.

Bağıramıyordum.

Felak ve Nas Surelerini Okumayı Başardım

Anneme farkında olmadan “Ben yatıyorum” deyip odama kaçmışım. Kalkıp bileğimdeki mürekkebi çıkarmak istiyor fakat bedenim adeta kontrol edildiği için yapamıyordum.

Anlamını bilmeden söylediğim Arapça kelimelerin arasından Felak ve Nas surelerini okumayı başardım ve kısa süreliğine serbest kaldım. Gidip bileğimi yıkadım.

Yanmış ve derin yaralarla kaplanmıştı. Su değdiğinde cız ediyordu. Dualarımı sürdürerek yatağa girdim ve dua ederek uyudum.

Uyandığımda bileğimde sadece kahverengi izler vardı. Annem dışında kimse anlattıklarıma inanmadı…

Facebook Grubu

Keşfet
1 Comment
  1. […] Cin Vakası: Satanist Dövmesi […]

Leave a Reply