Cin Vakası “Neden Benimle Uğraşıyorlar”

“…Bu varlıklar her neyse; insan kılığına girmeye çalışan ama başaramayıp korkunç bir hal alan (ağzı gözü kaymış insan ya da gülen kediler, insan sesi çıkaran kediler filan) yaratıklarmış gibi geliyordu…”

Hayatım Değişti

Lise ikideydim ve nedenini anlayamadığım şekilde birden hayatım değişti. Kabuslar görmeye başladım. Çok korktum ama aileme anlatmadım. Ancak sonra devam ettikçe anlatım kabuslarım anlatmak zorunda kaldım. Genelde tuhaf şekildeki bir yaratık beni hareketsiz halde bırakıyordu ve üstümde müthiş bir yük var gibiydi. Zarar görmekten çok korkuyordum. İlk zamanlar “Bir filmden filan etkilenmiştirsin” dediler ama geçmek bilmedi.

Kendimi İbadete Verdim

Google’dan araştırma yaptım malum; bilindik şeyler, dualar, dini ibadetler… Neyse durumlarım biraz düzeldi. Sonra ben ibadetleri boşlayınca gene dadandılar. Aileme söylüyordum durumu ve geceleri sabahlara kadar odamda oturuyordum; umursamıyorlardı. Tabi onların tavırları da garip bir durum… Normalde iyi ve akıllı insanlardır.

Cüce Gibi Biri

Bu varlıklar her neyse; insan kılığına girmeye çalışan ama başaramayıp korkunç bir hal alan  (ağzı gözü kaymış insan ya da gülen kediler, insan sesi çıkaran kediler filan) yaratıklarmış gibi geliyordu. En son cüce gibi geldi biri. İlk kez ona sordum “Ne istiyorsun?” diye… Güldü yine bir şey demedi. “İbadet etmediğim için mi geldin?” dedim. Sanırım “Evet” manasında kafasını salladı. Tabi bende sofi moduna girdim 5-5 ay. Şimdi yine ibadetleri boşladım diyebilirim… Hala ışıkları kapatıp rahat uyuyamıyorum…

Keşfet

Leave a Reply