Küçük Adamlar

Takipçimiz, annesinin cinler ve doğaüstü konularla aşırı ilgili çocukluk arkadaşının yıllar önce gerçekleşen tuhaf ölüm hikayesini anlatıyor.

Cinlere İlgi Duyardı

Annem yirmili yaşlarındayken çok sevdiği bir arkadaşı varmış; Vildan. Ama Vildan diğer arkadaşları gibi gezmekten, eğlenmekten hoşlanmazmış. Çok içine kapanık biriymiş.

O daha çok cinler, periler ve doğaüstü olaylara meraklıymış. Arkadaşları tarafından ne kadar uyarıldıysa da bu merakından vazgeçememiş.

Arkadaşlarının anlattığına göre bir gün her zamankinden fazla meşgul olmuş cinlerle. Sık sık “üç harflilerin” adını söylemiş. Gece olunca her zamanki gibi yatağına yatmış, uyumayı beklerken aniden çığlık atmaya başlamış.

Küçük Küçük Adamların Onu Kaçırmaya Çalıştığını Söylüyordu

Annesi ve babası odasının kapısını açmaya ne kadar uğraştılarsa da yapamıyorlarmış. Babası koşup alt kattaki yangın söndürme aletini almış, kapının camına geçirmiş ama o ve yangın söndürme aleti lastik top gibi geri fırlamış ve duvara çarpmışlar. Bir türlü içeri giremiyorlarmış.

Vildan ise içeriden “Rahat bırakın beni. Sizinle hiçbir yere gelmeyeceğim” diye bağırıyormuş. İçeride neler olduğunu merak eden anne-babası “Kızım neyin var? Kim sana kötülük yapıyor? Kiminle konuşuyorsun ?” diye sormuşlar.

Vildan da; “Yardım edin, kapımın altından küçük küçük adamlar giriyorlar. Benden onlarla birlikte gitmemi istiyorlar. Gitmek istemiyorum. Kurtarın beni!” diye çığlık atmış ve bunlar onun son sözleri olmuş.

Kızın cesedi arka bahçede bulunmuş. Gece, kendini yazlığın en üst katında bulunan odasının penceresinden atmış…

Facebook Grubu

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

No Responses

Leave a Reply