Kızım Cinleri Görüyor

Küçük kızının ardından kendisi de cinleri görmeye başlayan kadın, bu süreçte yaşadığı korku ve sıkıntıları anlatıyor. Yaşanmış korku hikayesi.

Olaylar başladığında ben 31 yaşındayım ve kızım da altı buçuk yaşında idi. Kızım bazı korkutucu rüyalar görmeye başlamıştı.

Tabii biz bunu ilk başlarda sadece normal kabus olarak algılıyorduk ama öyle olmadığı kısa sürede ortaya çıktı.

Kızım Cinleri Görüyor

Kızım cinleri görüyordu. Çığlıklar atarak uyanıyordu. Kızım uyanık oluyordu ama bizle olmadığı kesindi. Saçma sapan şeyler söylüyordu.

Babasının ayaklarının ters olduğunu görüyordu. Babasını yanına yaklaştırmıyordu.

Kendi ellerini üç tane görüyordu. Yatakta bir şeyler arıyordu ve bana “Beni kurtar anne! Bunlar çok kötü” diyordu. Ömrüm gidiyordu “Annem kurtar beni” dedikçe.

Ben de Cinleri Görüyordum

Sonra arkadaşım aracılığıyla bir hoca buldum. Hoca “Çocukta bir şey yok, annede var” dedi. Evet, bende de vardı. Ben de görüyordum ve gördüklerim de hiç iyi şeyler değildi.

Neyse hoca “Çocuğu temizlemek önemli değil, annenin temizlenmesi lazım ilk” dedi ve banyo yapmamız için bize okunmuş su verdi.

Sirke ve gül suyuyla yıkandık. Başka dualar da okuduk. Onların sularını içtik. Bir de kızım muska takıyor boynunda. Banyo yaparken bile çıkarmıyoruz.

Allah’a şükür şimdi kızım görmüyor hiçbir şey. Rahatlıkla uyuyor. Allah kimsenin başına vermesin.

Facebook Grubu

Keşfet
1 Comment
  1. gülveren says

    cin çıkarma ayini çok korkunç tu bence

Leave a Reply