Cin Vakası “Evimize Cinlerini Saldı”

Bir sürü falcıya, hacı hoca denen insanlara danıştık. Hepsinin ortak söylediği şey şuydu: Babannem; annem ve babam ayrılsın diye, halamla birlikte; büyü yapmış – yaptırmış ve bunların hepsi abimi tutmuş. Sonra zaten geçinemedikleri için annemle babam ayrıldı.

Bedensiz Varlıklar Korkutuyordu

Annem, dayım ve teyzem evliliklerinde hiç mutlu olamadı. Ancak garip bi nokta var ki üçünün kaderleri de tıpa tıp aynı. Abim küçüklüğünden beri bedensiz varlıklar tarafından korkutuluyor. Şu an küçüklüğündeki kadar değil ama belli ki travma yaşamış uyandırmak için dokunduğumuzda bile aynı küçüklüğündeki gibi “Anne!” diyerek çığlık atıyor. Çok zor şeyler atlattı. Bazen annemler, geceleri korktuğu için onunla birlikte yatardı. O zaman da anneme işkence yaptıklarını görürdü. İntihara bile zorlamışlar.

Büyü Yapıyormuş

Bir sürü falcıya, hacı hoca denen insanlara danıştık. Hepsinin ortak söylediği şey şuydu: Babannem; annem ve babam ayrılsın diye, halamla birlikte; büyü yapmış – yaptırmış ve bunların hepsi abimi tutmuş. Sonra zaten geçinemedikleri icin annemle babam ayrıldı.
Dayımı abim doğduktan kısa bi süre sonra kaybetmişiz. Dayımla yengem de geçinemezmiş. Sonradan ortaya çıktı ki dayımın eşi de bu büyü işlerini bizzat kendisi yapıyor ve cinleri var.

Evimize Cinlerini Saldı

Annemle yengem kavga ettiginde yengem evimize cinlerini saldı ve bu kez de cinler dedeme göründü. Beni alacaklarını söylemişler. Unutmadan ekliyim dayımın kızı da bedensiz varlıklar tarafından korkutuluyordu. O da çok zor şeyler yaşadı. Bana kalırsa yengem yüzünden. Aynı şey teyzemin küçük kızında kendini göstermeye başladı. Teyzeme de görünmüşler. Teyzeme de aynı şekilde kayınvalidesi ve büyük görümcesi büyü yapmış.

Beddua mı Aldık

Bunu falcılar ve gittiğimiz hocalar iddia etti inanmayanlar olacaktır ama bir şeyden eminim ki bu insanlar da büyüyle uğraşıyor. Paranormal olaylar konusunda toplumun her kesiminin yaşadığı cin vakalarını anlatmam elbette komik gelecektir ama bana garip gelen bir şey var. Neden bu üç kardeşin (annnem, teyzem ve dayım) kaderi aynı? Acaba aile büyüklerimizden biri beddua mı aldı ya da bir bedensiz varlıkla iş mi yaptı? En çok merak ettiğimse cin diye anlattığım varlıklar gerçekten cin mi yoksa başka varlıklar mı?

Keşfet

Leave a Reply