Cin Vakası “Elektrik”

O zaman dokuz yaşındaydım. Bir sabah uyandım. Eski evimizde odam karanlıktı. Geceleri hep korkardım. Uyandığımda uyumaya çalıştım ama uykumu almıştım. Babamın yanına gittim. Babama parka gitmek istediğimi söyleyince babam “Hayır” dedi. Ben sinirlendim. Babama vurdum. Babam bana “Defol odana!” dedi.

Birden Bir Şey Oldu

Ben iyice sinirlendim ve odama gittim. 30 dakika filan geçti. Çok sıkıldım. Orada elektrikli alet vardı. Fişin iki metre üstünde bir kapak… Kırmızı bir tür silikonla kıstırılmış ama o silikonu ben ışık zannederdim ve yanmasını isterdim. Sadece nasıl ışık veriyor diye merak ediyordum. Elektrikli aletin fişini taktım(ışık yanar diye). Silikon yanmaz ki. Belki elektrik az geldi diye bu sefer hem fişi çekip çekip takıyordum hem de odamın lambasını açıp kapatıyordum. Birden bir şey oldu.

Arkamda Bir Şey

Her yerim karıncalandı (elektrik çarpıyordu adeta). Sonra geçti. Birden arkamda biri olduğunu hissetim. Sinirli nefes alıyordu. Öyle sinirli nefes alıyordu ki kalp atışlarını duyabiliyordum. Arkama bakacakken izin vermedi. Olan oldu! Sırtımdam tuttu. Adamın on parmağını da hissediyordum. Beni duvara ittirdi. Dilim tutuldu. Öyle korktum ki ayakta duramıyordum. Sonra tekrar on parmağı hissettim. Bu sefer beni yatağıma sürükledi ama sürüklerken yere düşemiyordum. Bacaklarımı kontrol edemiyordum o anda.

Elektrik Çarpması

Sonra etrafıma baktım. Bir şey yoktu. Anladım ki onu yapan bir insan değil! Çığlık attım. Annem ve babam koşarak geldi. Herşeyi alattım. Babam bana “Başka yerden elektrik çarpmış olabileceğini” söyledi. Ben itiraz edince inanmadılar. Sonra ben bu konuyu kapattım. Hala olayın şokundaydım ve birkaç gün sonra rüyamda gördüm. Simsiyah bir şeydi ama o günden sonra öyle birşey olmadı.

Keşfet

Leave a Reply