Connect with us

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Dağdaki Ev

Dağdaki Ev: Tunceli’nin bir köyünde, terk edilmiş bir dağ evinde; bir grup gencin başından geçen korku dolu olayların korkutucu hikayesi.

Yıl 1994’dü. Ben annem ve abim Tunceli’deki köyümüze gitmiştik. O zamanlar 12 yaşlarındaydım. Gittiğimizde amcamların evine yerleştik. Benim orada tanıdığım pek kimse olmadığı için vaktimin çoğunu amcaoğlu Yusuf’la birlikte geçiriyordum. O bana biraz macera yaşamak istediğinden filan bahsederdi hep. Bir gece beraberce biraz macera ve heyecan için neler yapabileceğimizi konuştuk.

Dağdaki Eve Gidiş Planı

Yusuf, köyü çevreleyen dağlardan birindeki bir eve gitmeyi önerdi. Fakat bunun çok tehlikeli olabileceğini, köylülerin sık sık onları oraya çıkmamaları konusunda uyardığını söyledi. Biz de bunu büyük bir gizlilikle yapmayı planladık. Düşündüklerimizi Yusuf’un en yakın arkadaşı İsmet’e anlattık. İlk önce biraz tırstı fakat daha sonra o da bizimle gelmeyi kabul etti.

Dağdaki Ev - cinli korku hikayeleri, kısa hikaye, Türk korku hikayeleri, gerçek korku hikayeleri, yaşanmış, korkunç hikayeler, korku hikayeleri oku, korku, korku evi, hikaye, hikayeler, hikaye oku, kısa hikayeler, uzun hikaye, hikaye okuma, korku videoları, hikayesi, korkunç videolar, cin, cinler, rüyada cin görmek, cin suresi, musallat, cinler alemi, cin çarpması, cinlerin korktuğu dua, rüyada cinleri görmek, rüyada cin musallat olduğunu görmek, cin çağırma

Ertesi gün çantalarımızı, yiyeceklerimizi hazırladık ve erkenden yola çıktık. O gün hava biraz pusluydu ve içimden bir ses bunun tehlikeli olabileceğini söylüyordu. Fakat bunu onlara söylemedim ve yolumuza devam ettik. Yolda giderken etrafta bol bol koyun, inek, keçi, tavuk gibi hayvanların kemikleriyle karşılaşıyorduk.

Doğrusu ben biraz korkmuştum. En sonunda bahsedilen eve ulaştık ve içeri girdik. İçerde anlamadığımız dillerde yazılar falan vardı ve penceresi olduğu halde içerisi karanlıktı. Ne olduğunu anlayamadığımız çok değişik cisimler de vardı etrafta.

Biz Korku İçindeyken O Gülüyordu

Taşların içerisinde sular filan vardı. Döner bıçağı gibi kocaman ama paslanacak kadar eski birkaç bıçak vardı… Birden İsmet değişiverdi. Biz korku içindeydik. O ise gülüyordu. Kendi kendine oynaşırken taşlardaki suyu üstüne döktü ve yerdeki bir bıçağı eline alıp oynamaya başladı. Bıçakla oynarken parmağını kesti. Ben çok korkmuştum. Bir anda Yusuf da değişmiş sanki çıldırmış gibi oldu.

Bu arada İsmet’in parmağı feci şekilde kanıyordu. Daha sonra koştum koştum sanki bir şey beni kovalıyor gibiydi ve annemin dürtmesiyle uyandım bana gece boyunca döndüğümü, ağladığımı, uykumda çığlıklar attığımı söyledi.

Kahvaltıda Yusuf’la konuşmaya başladım, rüyamı anlattım ve belki inanmayacaksınız ama bana tepedeki evi nereden bildiğimi sordu. Daha sonra dışarı çıktık ve İsmeti gördük; parmağı sarılıydı…

Yaşanmış Korku Hikayeleri Ana Sayfası

Kategori İçeriği: Cinli korku hikayeleri, kısa hikaye, Türk korku hikayeleri, gerçek korku hikayeleri, yaşanmış, korkunç hikayeler, korku hikayeleri oku, korku, korku evi, hikaye, hikayeler, hikaye oku, kısa hikayeler, uzun hikaye, hikaye okuma, korku videoları, hikayesi, korkunç videolar, cin, cinler, rüyada cin görmek, cin suresi, musallat, cinler alemi, cin çarpması, cinlerin korktuğu dua, rüyada cinleri görmek, rüyada cin musallat olduğunu görmek, cin çağırma…

Advertisement
2 Comments

2 Comments

  1. Pingback: Cinli Köye Gittik - Yaşanmış Korku Hikayeleri

  2. Pingback: 2008 yılında, köyde kardeşiyle oynayan bir çocuğun topu, civarda bolca bulunan mağaramsı oyuklardan birinin içine kaçar. Topu almak için mağaraya giren çocuk, orada hiç ummadığı bir şey bulur...

Soru Sor - Kendi Hikayeni Paylaş