Camdaki Cin Kız

0
(0)

Bir gencin geceleri odasına dadanan bir cin kızla olan mücadelesi ve bu süreçte yaşadıkları. Yaşanmış, gerçek bir hikaye.

Korkutmaya Çalışıyorsan Boşa Uğraşma

Önceden Anadolu yakasında oturuyordum. Avrupa’da oturan bir arkadaşım vardı. Onlara ziyarete gittiğim bir gün, vakit akşam oldu; yemek yedik, çay içtik. Sohbetimizin konusu bir ara korkulu konulara kaydı.

Arkadaşımın adı Türker. Bana dedi ki “Ben abimle birlikte bu odada yatıyorum. Bir gece kalktım ve abimin yastığının başında küçük bir kız gördüm…”

Ben de dalga geçtim “Git oğlum yaa!” dedim “Benimle dalga geçme. Beni korkutmaya çalışıyorsan boşa uğraşma; korkmuyorum.” dedim. “Hayal görmüşsün sen” dedim.

Türker arkadaşım “Yok; yemin ederim gördüğüm gerçekti” dedi ama ben inanmadım.

Sırtı Bana Dönüktü

Daha sonraları biz de Avrupa yakasında Türker arkadaşımın evinin yakınlarında bir ev aldık ve halen orada oturuyoruz.

Yeni eve taşındıktan dört ay kadar sonra bir gece uyuyordum. 02:30 gibi dışarıdan gelen bir takım sesler duydum. Sanki kamyon çalışıyor, böyle değişik değişik sesler, yüksek sesler geliyor…

“Kalkayım, camı kapatayım” dedim. Işık açmaya gerek duymadım. Battaniyeyi üstümden kaldırdım. Cama doğru yönlendim. Camın yanında kalorifer peteği var.

Arkadaşımın dediği kız, cama oturmuş, ayaklarını camdan aşağıya salmış, sırtı bana dönük halde oradaydı!

O Gece Korkudan Hiç Uyumadım

Uzun ve simsiyah saçları vardı. Onu görünce korkudan hemen tekrar battaniyeyi kafama çektim. Çok korktum. Ne yapacağımı bilmiyordum.

Sonra sadece Nas ve Fatiha surelerini okudum. Yerimden hiç kalkmadım. Bir saat kadar sonra “Bakayım” dedim hala orada mı diye ama yoktu. Korkudan o gece hiç uyumadım.

Televizyon izledim sabaha kadar. Sabah olanları anneme anlattım. Annem “Rüya görmüşsündür oğlum.” dedi. Babama anlatım ama babam da bana inanmadı.

Sabah Olunca Muska Yaptırırız

Artık artık her gece geliyordu. Maksadı bana zarar vermek değil sadece rahatsız etmekti galiba.

En sonunda bir gün çığlık attım. Annem-babam kalkıp koşa koşa geldiler yanıma. Ne olduğunu sordular. “Gene geldi anne!” dedim. “Tamam oğlum. Bu gece gel, yanımızda yat. Sabah olunca hocaya gider, sana muska yaptırırız.” dedi.

“Tamam” dedim. Ertesi gün, annemin dediği gibi bir hocaya gittik. Muska yaptırdık. Ama akşam oldu ve muska işe yaramadı.

Artık Her Gece Korku İle Yaşıyordum

Babama gittim “Baba muska işe yaramadı” dedim. Babam dedi ki “Oğlum bu cin olsun ya da karabasan olsun; bir ot var; o ottan kaçıyorlar.” dedi. “Tamam.” dedim. Daha sonra o otu temin ettik.

Artık benim yastığın ucu türbe gibi olmuştu. Ot mu dersin, muska mı dersin, Kuran mı dersin… Yani aklımıza gelen, karabasanın ve cinlerin kaçtığı her şeyi başımın ucuna koymuşlardı.

Ancak gene de geliyordu. Yaklaşık dört ay böyle devam etti. Artık her gece korku ile yaşıyordum.

“Yeter artık! Bir canım var onu da ya alsın yada rahat bıraksın!” dedim kendi kendime. Bu sefer kararlıydım. Gece gene gelirse onunla savaşacaktım…

Mücadele Ettim Kazandım

Saat 04:30 suları… Yatıyordum. Ezana yarım saat kala geldi. Üstüme ağırlık verdi. Hissettim onu ama gözlerimi açamıyordum. Kalkmaya çalıştıkça bana ağırlık veriyor, baskılıyor…

O baskıladıkça ben kalkmaya çalıştım yani onu zorladım… O geceden sonra iki yıl kadar oldu; hiç gelmedi daha. Sanırım ondan korktuğum için geliyordu.

İlerleyen zamanlarda gene gelir mi onu bilmiyorum ama yaşadıklarımın bütün suçu arkadaşımda.

Eğer o bana anlatmasaydı, ben de dalga geçmeseydim, bunların hiç biri olmayacaktı.

Facebook Grubu

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin