Cin Vakası “Bana da mı Musallat Oldular”

“…İşte iki aydır beni rahatsız ediyorlar… Hacı hocalardan çıkmıyorum… Bak bana muska yazdılar, onu içirdiler bunu içirdiler, daha da insanların suratına baktığımda onları görüyorum, psikolojim iyice alt üst oldu…”

O An İçime Bir Sıkıntı Girdi

Eski kız arkadaşımla buluşmak için akşama kadar evde bekledim, içimde ne sıkıntı vardı ne birşey, hayat normal devam ediyordu benim için. Herneyse, bana dedi ki “Duraktayım gel beni al.” “Tamam” dedim “Geliyorum.” Çıktım evden. Mahalleden caddeye indiğimde hemen gördüm onu. Ve o an içime bir sıkıntı girdi.

Bana Muska Yazdılar

Anlatılamayacak derecede şiddetli bir sıkıntı. Konuşuyorum onunla ama ter atıyorum, rahatsız oluyorum bir şeyden. Herneyse geldik eve, geldik ama ben istiyorum ki gitsin bir an önce. Öyle bir sıkıntı. Gitsin de yatayım uyuyayım, ne bileyim bir şeyler yapayım… Öyle böyle derken bana dedi ki “Sana birşey söyleyeceğim. Aslında önemsiz ama bil isterim.” Dedim ki “Ne oldu?” “İşte iki aydır beni rahatsız ediyorlar… Hacı hocalardan çıkmıyorum… Bak bana muska yazdılar, onu içirdiler bunu içirdiler, daha da insanların suratına baktığımda onları görüyorum, psikolojim iyice alt üst oldu… “filan derken nasıl oldu bilmiyorum, direkt “Kalk” dedim “gidiyoruz”. Yaptığım yanlış mı doğru mu bilmiyorum. İstemsiz bir şekilde anahtarları alıp, dedim “Seni eve bırakacağım”. Çıktık dışarıya. O da şaşırdı.

O Şey Oraya Gitmemi İstemiyordu

Yolda iyice kötü oldum. Arkadaşıma mesaj attım. Dedim ki “Kanka biraz rahatsızım. Zincirlikuyu tarafındayım. Bir şey olursa çağıracağım, gel.” Gittim; evine yakın bir yerde bıraktım. Pek anlatamadım olanları. Neyse, yürüyorum ama sanki hafızam gidip geliyor. Bir an için ezan sesini duyduğumda sıçradım yolun ortasında. İnsanlar bana bakıyordu, her yer üstüme geliyordu. Babaanneme gidip anlatmak istedim ama o şey benim oraya gitmemi istemiyordu. Aklımda sadece evime gitmem gerektiği vardı.

Bütün Bunlar Neden Oldu

Bu olay yeni oldu. Daha hiç uyuyamadım ve gerçekten rahatsız oluyorum, tedirginim. Bana mı musallat oldular şimdi de? Ne ile alakalı bu? Dediğim gibi hafızam saniyelik gidiyor, korku içinde kendimi silkeleyip kendime geliyorum. Pek sık olmadı ama içimdeki sıkıntı anlatılamaz. Onu gördüğüm an oldu bunların hepsi. Ne demek bu? Pek inançlı biri olmasam da baya bi’ etkilendim. Bütün bunlar neden başıma geldi hala hiçbir fikrim yok…

Keşfet

Leave a Reply