Bize Gözlerini Dikmiş Bakan O Varlık

Kız öğrenci yurdunda yaşanmış, gerçek bir korku hikayesi. Olayı yaşayan kızlardan biri anlatıyor. Yaratığın cin olduğundan şüpheleniliyor.

Adeta Dili Tutulmuştu

Bunları yurtta kalırken yaşadım. Gece olmuş, yoklamalar alınmış, herkes odasına çekilmişti. Bizden de iki arkadaş yatmıştı zaten.

Tam biz de yatacakken Meral (gerçek adı değil) birden yatağından sıçrayarak “Işığı açııııın!” diye bağırdı.

Hepimiz şaşkına dönmüştük. Ben kalkıp açtım hemen lambayı ve Meral’in yanına koştum. Kızın adeta dili tutulmuştu. Eliyle karşısındaki dolabı işaret ederek ağlıyordu.

Gözlerini Dikmiş Bana Bakan Bir Şey…

Posterler filan vardı. Acaba karanlıkta onları bir şeye mi benzetti diyerek, posterleri yırtıp attık ama yine de kız eliyle gösterip gösterip ağlıyordu.

Herkes iyice telaşlanmışken Meral birden “Or… Orda! Gözlerini gözlerime dikilmiş gibi bana bakan bir şey vardı. Gülüyordu bana ama Halime’ye bir şey yapacaktı. Ben onu fark edip de lambayı açın deyince birden kayboldu ortadan. Çok korktum” dedi.

Herkes şaşkın ve bir o kadar da korkmuş, birbirine bakıyordu.

Bana Bakan O Varlık O Kızla Birlikte Çıkıp Gitti

Meral ise hala ağlıyor ve durmadan daha çok terliyordu. Ne yaptıysak kâr etmedi. Kız daha da kötü oluyordu.

“O fal taşı gibi açılmış gözleriyle bana bakışı hala karşımda. Ayaklarını göremedim ama sanırım yoktu. Bu ne oluyor şimdi ya? Ne gördüm ben Allah’ım?” deyip deyip ağlamaya devam ediyordu.

Sonra yan odadan bir kız, elinde Kuranı Kerim‘le geldi. Biraz okuduktan sonra çıktı gitti.

Ama bizi asıl şaşırtan ve daha da çok korkutan; Meral’in “Bana bakan varlık, o Kuran okuyan kızın arkasındaydı ve onunla birlikte çıkıp gitti. Artık bizim odamızda değil. ” diyerek titremesiydi.

Belli Etmemeye Çalışıyorduk

Hepimiz korkmuştuk ama belli etmemeye çalışıyorduk. O gece geç saatlere kadar Meral elimi hiç bırakmadı. Belliydi gerçekten bir şey görmüş ve çok korkmuştu.

Kız bir hafta kendine gelemedi hatta dolabını dahi kullanamadı. Onu yalnız bırakamadık. Besmelesiz hiçbir işe başlamamayı alışkanlık edindi o günden sonra. Belki de karabasandı o gelen şeyAllah herkesi korusun

Facebook Grubu

Keşfet
1 Comment
  1. niky says

    korkunç

Leave a Reply