Cin Mahkemesi

90
0
(0)

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Rahmetli dedemin başından geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Dedem, atıyla bir mezarlık yanından geçerken atı huzursuzlanmış, geri geri gitmek istemiş. O sırada bir kayalık başında duran dedemin tabiriyle “yırtıcı bir hayvan” şeklinde bir varlık dedemin üzerine atılıp, saldırmaya kalkışmış. O esnada dedem hemen belinden tabancasını çıkarmış ve üzerine gelen o şeye birkaç el ateş etmiş! 

Gece Cinler Dedemi Mahkemeye Çıkarmışlar

Gerek üzerine gelen varlığın gerekse de dedemin ateşlediği silahın sesinin etkisiyle iyice ürken at, şahlanmış. Atını güç bela kontrol altına alabilen dedem doğruca evine, atıyla beraber ahıra girmiş… Dedemin anlattığına göre; o gece dedemi rüyasında cinler mahkeme etmişler. Asker üniformalı iki kişi dedemin koluna girip, onu bir mağaraya götürmüşler. Bu arada dedemin gördüğü varlıkların şekli ise şöyleymiş: Elleri; ayaklarına değecek kadar uzun, kafaları kel, kulakları uzun… Cinlerin dedemi götürdükleri mağaranın içi bildiğin bir mahkeme gibiymiş. Hatta hakimleri de varmış kürsüsü de… Cin mahkemesinin hakimi, rahmetli dedeme “Oğlum Mehmet, gel!” diye adıyla seslenmiş. Bu sırada bir tarafta da dedemi görünce çok korkan bir başka cin varmış. O cin topallayarak yürüyormuş. 

Related Posts

Dedem Cin Mahkemesinde Beraat Etmiş

Hakim dedeme sormuş “Oğlum Mehmet, sen neden buna ateş ettin?” Dedem cin mahkemesi hakimine cevap vermiş “Ben buna ateş etmedim ki! Ben, bana saldıran keçi gibi bir varlığa ateş ettim” Dedemin bu sözleri üzerine cin mahkemesi hakimi olayı anlamış ve dönüp bu bizim topal cine demiş “Biz seni nereye görevlendirdik, sen kimin önüne çıktın?!.” Sonra askerlerine emir vermiş “Atın bunu buradan! Cezasını verin!” diye. Sonra dedeme dönüp demiş ki “Oğlum Mehmet, seni beraat ettiriyorum ve bundan sonra da sana bizden yana kimse görünmeyecek…” O olaydan sonra dedem bir daha bu tarz olaylar yaşamamış… Allah rahmet eylesin; bu olaydan önce yaşadığı başka şeyler de varmış; dişi cin musallatı gibi… Ama bu cin mahkemesi olayından sonra bir daha hiç olmamış.   

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin