Cin Deneyimi “Sen Saffiye Değilsin!”

Adım Saffiye. Geçmişte hatrı sayılır bir başarım vardı(En iyi üniversitelerin birinde mühendislik okuyordum) ve ailemin maddi durumu çok iyiydi. Bir gün komşumuzu, kapımızın iç kısmına tuz dökerken yakaladım ve seyrettim. Ayrıca kendim de siyonizmle alakalı bir araştırma (Dünya su rezervlerinin parsellenmesi hakkında) yapıyordum. Ailem, komşumuzun yaptığını önemsemedi. Ama bu olayın yaşanmasından kısa bir süre sonra babamın işleri tepetaklak oldu. Ben ve kardeşim rahatsızlandık. Evimiz kara dumanlarla kaplandı…

Ayet el Kürsi Okudum

Bilgisayarın başına geciyordum yazı yazmaya; ellerim dizimde olduğu halde PC’de kendi kendine yazılar çıkıyordu… Öğrencim şahit! Bir gün bir komşumuzda otururken kadın birden durup bana “Sen Saffiye değilsin!” deyip, odaya kitledi ve polisi aradı. Maksatlı olduğunu düşünmüyorum… İşte o gün Ayet-el Kürsi okudum ve bir anda ne kadar insan varsa binayı boşalttı. Binada lokal deprem olmuş… Kadın titreyerek “Ne yaptın?” dedi. Dedim “Ayet-el Kürsi!”

Namaz Kılamıyorum

Bir gece rüyamda Peygamber Efendimiz, Allah’ın isimlerinden bir isim yazılı (Cebbar) altından bir taç taktı bana. Bayağı zor zamanlar geçirdim. Yemeden içmeden kesildim, yedi gün yedi gece aralıksız başımda Kuran-ı Kerim okunmuş… Yaşadıklarımdan sonra biraz kendime gelince Nisan yağmuruyla ilgili bir Hadis-i Şerif vardır. Onu uyguladım… Evimizde kıyafetlerimiz yandı ve büyük bir yangını zor söndürdük. İtfaiye çağıracaktık… Namaz kılamıyorum. Ne zaman kılsam rahatsızlanıyorum. Her yer bembeyaz oluyor. 99 isimin bazılarını ve kapılar görüyorum secde anında… Tabii sonra da rahatsızlanıyorum.

Hz. Musa’ya Cebrail’in Verdiği Madde

Okuduklarıma göre “inanç” beynin belirli bir noktasından kaynaklanıyormuş. İnançsızlarda beynin bu kısmı aktif değilmiş. Peki, benim yaşadıklarım? Dumanlar, ateş benzeri varlık, PC’nin göz hareketiyle yazı çıkarması, kendimden geçtiğimde vücuduma dokunan komşularımın kol tüylerinin kül olması… Bütün bunlar yalnızken yaşadığım şeyler değil. Komşularım, arkadaşlarım şahit… Bir inanan olarak bu varlıkların kanda ve beyinde bazı kimyasalları tükettiğini düşünüyorum. Öyle ki bu durumdan muzdariplere ilaç olarak verdikleri kimyasalların; Hz. Musa’ya Cebrail’in verdiği madde karışımı olabileceği kanaatindeyim. Benze dertlerden muzdarip olanlara; Ayet-el Kürsi, Bakara Suresi, Felak Nas Sureleri ve Nisan yağmurunu öneriyorum.

Keşfet

Leave a Reply