Cin Çağırma Seanslarından Sonra Başladı

0
(0)

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Arkadaşlarıyla beraber birkaç başarısız cin çağırma girişiminde bulunan genç kızın cin çağırma seanslarına son verdikten bir süre sonra yaşamaya başladığı garip ve korkutucu olayların hikayesi.

Cin Çağırma Seansları

O zamanlar daha 16 yaşındaydım ve arkadaşlarla beraber cin çağırmaya karar vermiştik. Çocuk aklımızla internetten bir süre araştırma yaptıktan sonra cin çağırmayı denedik. Her seansta ürperiyor, korkuyorduk ama hiçbir seans başarılı geçmemişti. Belki de konuyla en çok ilgilenen bendim ve başarılı bir seans istiyordum ama arkadaşlarım sıkılmaya başlamışlardı. Bir süre kendi başıma cin çağırmaya çalıştım ama beceremediğimi düşündüğüm için vazgeçtim. Ancak birkaç ay sonra sürekli olarak kabuslar görmeye başladım. Sevmediğim bazı insanların başına ufak tefek zararlar gelmeye başladı. Ayağı kayıp yere düşenler, dengesini kaybedip bisikletten düşenler…

Arkadaşımla Birlikte Öğrenci Evine Çıktık

18 yaşına geldiğimde üniversiteyi kazandığım için yurtta kalmak yerine bir arkadaşla eve çıktık. Arkadaşım geceleri çalıştığı için ben evde yalnız kalıyordum. Bazı akşamlar yalnız olmadığımı hissediyor, evin içinde “Biri mi var orada?!” diye bağırıyordum. Bu gecelerden birinde aniden odanın soğuduğunu hissedip ürperdim. Sanki hemen yanı başımda biri vardı. Arkamı döndüğümde kimseyi göremedim ama nefes almakta zorlanmaya başladım. Tansiyonumun düştüğünü zannedip banyoya koştum, elimi yüzümü yıkadım. 

Etrafımda Dans Eden Gölgeler

Aniden metalik bir sesin arkamdan adımı fısıldandığını duydum. Tüylerim diken diken oldu korkudan. Omzuma soğuk bir elin dokunduğunu fark edince korkudan çığlık atıp evden dışarı koştum. Geceleyin sokaklar da bomboştu. Yalnızca köpekler vardı. Normalde köpeklerle iyi anlaşan biri olsam da o akşam hemen hepsi bana hırlıyor, havlıyorlardı. Birden etrafımda 7 – 8 gölge olduğunu ve bu gölgelerin insana benzediklerini fark ettim. Hepsi adeta dans eder gibi hareket ediyorlardı. Kanımın çekildiğini hissederken yere düşüp bayılmışım.

Düşüncesi Bile Korkutuyor

Arkadaşım beni uyandırdı. 10-15 dk boyunca kendimden geçmiş olmalıydım. Beni ayağa kaldırdı ve eve gittik. Yanımda biri olunca kendimi daha rahat hissediyordum. Belki de arkadaşım sayesinde normal hayata konsantre olabilmiştim. Sonraki günlerde methini duyduğum bazı hocalara gitmeye başladım. Bazıları faydalı oldu sanıyorum. Hala ara sıra garip sesler işitiyorum ama bir daha hayatım boyunca bu kadar tehlikeli bir deneyim yaşamadım. Ne zaman o geceyi hatırlasam ürperirim. O gece arkadaşım gelmeseydi neler olabileceğini düşünmek bile beni çok korkutuyor.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] Bu kızlar, normalde cin, şeytan gibi şeylere pek inanmamalarına karşın bir gün internette, cin çağırma ayini yapan bazı gençlerin görüntülerini izliyorlar. Videodaki gençler, izleyenleri, videoda […]