Cin Çağırma Seanslarından Sonra Başladı

Arkadaşlarıyla beraber birkaç başarısız cin çağırma girişiminde bulunan genç kızın cin çağırma seanslarına son verdikten bir süre sonra yaşamaya başladığı garip ve korkutucu olayların hikayesi.

Cin Çağırma Seansları

Birkaç ay sonra sürekli olarak kabuslar görmeye başladım. Sevmediğim bazı insanların başına ufak tefek zararlar gelmeye başladı.

O zamanlar daha 16 yaşındaydım ve arkadaşlarla beraber cin çağırmaya karar vermiştik. Çocuk aklımızla internetten bir süre araştırma yaptıktan sonra cin çağırmayı denedik. Her seansta ürperiyor, korkuyorduk ama hiçbir seans başarılı geçmemişti. Belki de konuyla en çok ilgilenen bendim ve başarılı bir seans istiyordum ama arkadaşlarım sıkılmaya başlamışlardı. Bir süre kendi başıma cin çağırmaya çalıştım ama beceremediğimi düşündüğüm için vazgeçtim. Ancak birkaç ay sonra sürekli olarak kabuslar görmeye başladım. Sevmediğim bazı insanların başına ufak tefek zararlar gelmeye başladı. Ayağı kayıp yere düşenler, dengesini kaybedip bisikletten düşenler…

Arkadaşımla Birlikte Öğrenci Evine Çıktık

Arkadaşım geceleri çalıştığı için ben evde yalnız kalıyordum. Bazı akşamlar yalnız olmadığımı hissediyor, evin içinde “Biri mi var orada?!” diye bağırıyordum.

18 yaşına geldiğimde üniversiteyi kazandığım için yurtta kalmak yerine bir arkadaşla eve çıktık. Arkadaşım geceleri çalıştığı için ben evde yalnız kalıyordum. Bazı akşamlar yalnız olmadığımı hissediyor, evin içinde “Biri mi var orada?!” diye bağırıyordum. Bu gecelerden birinde aniden odanın soğuduğunu hissedip ürperdim. Sanki hemen yanı başımda biri vardı. Arkamı döndüğümde kimseyi göremedim ama nefes almakta zorlanmaya başladım. Tansiyonumun düştüğünü zannedip banyoya koştum, elimi yüzümü yıkadım. 

Etrafımda Dans Eden Gölgeler

Omzuma soğuk bir elin dokunduğunu fark edince korkudan çığlık atıp evden dışarı koştum. Geceleyin sokaklar da bomboştu.

Aniden metalik bir sesin arkamdan adımı fısıldandığını duydum. Tüylerim diken diken oldu korkudan. Omzuma soğuk bir elin dokunduğunu fark edince korkudan çığlık atıp evden dışarı koştum. Geceleyin sokaklar da bomboştu. Yalnızca köpekler vardı. Normalde köpeklerle iyi anlaşan biri olsam da o akşam hemen hepsi bana hırlıyor, havlıyorlardı. Birden etrafımda 7 – 8 gölge olduğunu ve bu gölgelerin insana benzediklerini fark ettim. Hepsi adeta dans eder gibi hareket ediyorlardı. Kanımın çekildiğini hissederken yere düşüp bayılmışım.

Düşüncesi Bile Korkutuyor

Hala ara sıra garip sesler işitiyorum ama bir daha hayatım boyunca bu kadar tehlikeli bir deneyim yaşamadım.

Arkadaşım beni uyandırdı. 10-15 dk boyunca kendimden geçmiş olmalıydım. Beni ayağa kaldırdı ve eve gittik. Yanımda biri olunca kendimi daha rahat hissediyordum. Belki de arkadaşım sayesinde normal hayata konsantre olabilmiştim. Sonraki günlerde methini duyduğum bazı hocalara gitmeye başladım. Bazıları faydalı oldu sanıyorum. Hala ara sıra garip sesler işitiyorum ama bir daha hayatım boyunca bu kadar tehlikeli bir deneyim yaşamadım. Ne zaman o geceyi hatırlasam ürperirim. O gece arkadaşım gelmeseydi neler olabileceğini düşünmek bile beni çok korkutuyor.

Anahtar Kelimeler: cin çağırma, seans, garip, korku, korkutucu olaylar, kabuslar, gece, gölgeler, garip sesler, çığlık, gölge, hoca, cin, cinler, cin vakası, yaşanmış cin hikayesi.

Keşfet
  1. […] Bu kızlar, normalde cin, şeytan gibi şeylere pek inanmamalarına karşın bir gün internette, cin çağırma ayini yapan bazı gençlerin görüntülerini izliyorlar. Videodaki gençler, izleyenleri, videoda […]

Leave a Reply