Cadı

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Bir süre önce girdiğim bir şifa grubunda, etrafımda çok tehlikeli cadı ve büyücü varlıklar olduğunu öğrendim.

https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Şu an fal bakabiliyorum ama en çok Katina’ya bakıyorum. Ona da bu yıl başladım. Başladıktan kısa süre sonra yaklaşık iki ay önce girdiğim bir şifa grubunda, etrafımda çok tehlikeli cadı ve büyücü varlıklar olduğunu öğrendim. Ben kendimi bildim bileli paranormal olay ve durumlara karşı yoğun ilgim vardı. Gerek paranormal varlıklar, gerek büyüler ve fallar… Şu an fal bakabiliyorum ama en çok Katina’ya bakıyorum. Ona da bu yıl başladım. Başladıktan kısa süre sonra yaklaşık iki ay önce girdiğim bir şifa grubunda, etrafımda çok tehlikeli cadı ve büyücü varlıklar olduğunu öğrendim. 

Tarot Bakan Şifacı Arkadaşım

Eskiden bir şeyler olduğunu hissederdim ama anlam veremezdim. Onları öğrendikten ve Katina’ya başladıktan sonra varlıklarını çok derinden hissetmeye başladım. Hatta bana Tarot bakan, oldukça tecrübeli ve şifacı olan arkadaşıma bakım sırasında saldırdılar. Dilini bağladılar ve o an hissettiği ilk panikti ama daha sonra içim arkadaşıma karşı büyük bir öfkeyle doldu. Elbette bu benim öfkem değil kötü varlıkların öfkesiydi. Uzun bir süre arkadaşım kendine dahi fal bakamadı.

Şifa grubundaki Şaman olan bir hanımefendi, arkadaşım yoluyla şunu iletti: Ahım tutarmış daha doğrusu kötülükle ilgili istediğim her şey… Etrafımdakiler son derece tehlikeli ve onları kontrol edemezsem insanlara saldırabilirlermiş (Bu doğru çünkü güçsüz olduğum bir zaman anneme saldırdılar. Vücuduna ağrı gönderdiler. Bana her yaklaştığında ağrısı oluyordu) En çok da zararları banaymış. Beni kendi yollarına çekmeye çalışıyorlarmış. Ne yapacağımı bilemiyorum…

Yaşanmış Korku Hikayeleri

Keşfet

Leave a Reply