Büyüyle Bağlanmış Olanı Çözme

Büyüyle bağlanmış olanları çözmek için 14 hurma üzerine “fekacin mahmet” yazılıp yedisini erkek yedisini kadın yerlerse bağları çözülür.

Büyüyle bağlanmış olan olanları çözmek için on dört adet hurma üzerine “fekacin mahmet” yazılıp yedisini erkek yedisini kadın yerler ise söz konusu büyü batıl olup bağları çözülür biiznillâhi teâlâ.

Büyüyle Bağlanmış Olanı Çözme

Yine bağlıyı çözme amaçlı olarak beyaz bir tabak içine on beş defa “innâ enzelnâhü fî leyletil kadr” sure-i şerifesi yazılır ve temiz bir su ile silinip sihir yapılarak bağlanmış olan kimseye içirilir. Böyle yapıldığı takdirde
sihir bozulup bağı çözülür. Denenmiştir.

Aşağıda görülen vefki şerif; misk, zaferan (safran) ve gülsuyu karışımı bir mürekkeple yazılır. Etrafına da yine aşağıda gelen ayeti kerimeler yazılıp bağlı olan veyahut kendisine herhangi bir niyetle büyü yapılmış olan kimse bu tertibi üzerinde taşır. Böyle yapılır ise biiznillâhi teâlâ her türlü sihir batıl olur.
Vefkı şerîf şudur:

Bağlıyı Çözmek İçin Vefk
Bağlıyı Çözmek İçin Vefk

Yukarıdaki vefki şerifin etrafına yazılması gereken âyeti kerimeler şunlardır:

Bağlıyı Çözmek İçin Yazılacak Ayetler
Bağlıyı Çözmek İçin Yazılacak Ayetler

Ana Sayfa * Gizli İlimler * Google Haberler’de Takip Et

Keşfet
1 Comment
  1. […] miktar su koyulur. Sonra, ipliklerden birisini ele alınıp “Filan kimsenin maruz bulunduğu büyüyü bozmak niyeti ile” diye; bir defa Euzübesmele […]