Büyü Nasıl Bozulur Büyü Bozma İçin Yapılması Gerekenler

Büyü bozmak için kullanılabilecek birden fazla yöntem var. Ancak bunların  hepsi herkes tarafından tatbik edilebilecek uygulamalar değil. Aşağıda metinde sizlerle paylaşmak üzere olduğumuz büyü bozma yöntemi ise basit ama etkili, bazı temel, basit bilgilere sahip herkes tarafından kolayca uygulanabilir nitelikte.

Ayrıca uygulama için gereken malzemeleri bulmak da çok kolay. Büyü bozma işleminde kullanılacak basit birkaç madde temin edildikten sonra, geriye sadece çoğumuzun zaten ezberinde olan kısa bazı sureleri okumak ve aşağıda tarif edeceğimiz ritüeli büyük bir dikkat ve özenle, sırasına uygun olarak gerçekleştirmek kalıyor. Ve bir de sabır…

İşte evinizde kendi kendinize bile uygulayabileceğiniz o büyü bozma yöntemi: İki çile yorgan ipliği alıp çözdükten sonra birisine 101, diğerine de 101 adet çözülür ilmek yapılır. Sonra beyaz porselen bir kâse alıp içine bir miktar su koyduktan sonra ipliklerden birisini eline alıp filan kimsenin maruz bulunduğu sihri bozmak niyeti ile diye bir defa Euzü Besmele çektikten sonra Felak suresini okuyup, düğümün birisini çözer ve bu suretle diğer kalan 100 düğümde, herbirine birer Felak suresini okumak suretiyle tamamlarsın. Sonra diğer ipliği eline alıp, onu da bu kere her düğümüne birer Nas suresini okuyarak çözersin.

Her çözülen düğümden sonra ipliği porselendeki suya bırakmak lazımdır. Okuma tamamlandıktan sonra suyun bir kısmı içirmek üzere başka bir kaba ayrılır. Ve bu sudan üç gün sabahları azar azar içilir. Diğer suyun içindeki iplik, iyice sıkıldıktan sonra kurumak üzere bir yerde muhafaza olunur. Ve o suyun üzerine hariçten bir miktar daha su ilave olunur ve meshur (kendisine sihir yapılmış kişi) yıkandıktan sonra bir leğen içinde o suyu vücudunun here tarafına temas etmek üzere dökünür.

Leğende birikmiş suyu  da ayak değmeyen temiz bir yere veya bahçeye döker. İplikler kuruduktan sonra meshur (kendisine sihir yapılmış kişi) tarafından ikamet ettiği yerde tütsü olunur. Okuma esnasında mümkün olursa bahur olarak Üzerlik tohumu yakılır. Bu ameliyye kısmeti bağlı olan kızlar için de yapılırsa çok faydalı olur.

Büyü Nedir Nasıl Yapılır

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Leave a Reply