Birleştirme Tılsımı

0
(0)

Birbirinden ayrılan yahut birbirini seven iki kişiyi birleştirme için dua olduğu iddia edilse aslen tılsım olan bir uygulama.

Bu Bir Dua Değil Tılsımdır

Önemli Uyarı: İslami Bir Uygulama Değildir. Aşağıda vereceğim uygulama alıntıladığım kaynakta her ne kadar dua vb. şekillerde ifade ediliyorsa da aslen bir dua değil, tılsım. Okunacak dua kısmında da göreceğiniz üzere, zikredilen kelimeler çoğunlukla cin isimleri. Özetle; özünde İslami bir uygulama olmadığı açık.

Ben bu içeriğe antropolojik değeri sebebiyle ve sayfa konseptine aykırı olmaması sebebiyle, bir halk kültürü öğesi olması açısından yer vermekte beis görmüyorum. Ancak İslami duyarlılığı olan kişilerin yanılıp da inançlarına ters bir şeyler yapmasından sorumlu olmayı uygun görmediğim için bu uyarıyı yazma gereği görüyorum.

Ayrılan İki Kişiyi Birleştirme İçin

Yukarıdaki uyarının içeriği açısından herhangi bir sorun görmüyor veya en azından kültür ve merak anlamında ilgili tılsımın nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız, tarif şu şekilde: Bir atın sağ ön ayağından alınan nal üzerine, salı günü ikindi vaktinde aşağıdaki tılsım kırmızı bir mürekkeple yazılır. Sonra bu nalın üzerine yirmi bir defa aşağıda gelen iki çeşit duadan herhangi birisi okunur.

Sonra aynı gün gece yarısından sonra alevli bir ateşte bu nal iyice kızdırılır. (Yakılır.) Aynı gece istenilen hâsıl olur. Eğer arzu edilen şey gecikirse, aynı dua ikinci ve üçüncü nal üzerine yirmi bir defa okunuıp yakıldığında arzu edilen şey mutlaka gerçekleşir. Nal üzerine yazılacak tılsım şudur:

Nal Üzerine Yazılan Birleştirme Tılsımı
Nal Üzerine Yazılan Birleştirme Tılsımı

Nal üzerine 21 defa okunacak birinci dua ise şu şekildedir:

Nal Üzerine 21 Defa Okunacak Birinci Dua
Nal Üzerine 21 Defa Okunacak Birinci Dua

Okunuşu: Berhetiyhin. Keriyrin. Tetliyhin. Turânin. Mezcelin. Bezcelin. Terkabin. Berheşin. Ğalmeşin. Hutıyrin. Kalnehudin. Berşânin. Kezhiyrin. Nemuşelhın. Berheyulen. Teşkelyehin. Kazmezin. Enğâleliytin. Kabrâtin. Ğayâhen. Keydehulen. Şemhâhirin. Şemhâhiyrin. Şemhâhirin. Bikehtahuniyetin.
Beşâreşin. Tuneşin. Şemhâbâruhin. Allahümme bihakkı Kehkehiycin yağtaşin yat’asa’şağaviylin emviylin celdin mehcehemen helmecin ve râdiyhin mehfeyâhin biızzetike illâ mâ ehazte sem’ıhim ve ebsârihim sübhâne men leyse kemislihî şey’ün ve hüves semiy’ul besıyr.

Nal Üzerine 21 Defa Okunması Gereken İkinci Dua
Nal Üzerine 21 Defa Okunması Gereken İkinci Dua

Nal üzerine 21 defa okunması gereken ikini “dua” ise şudur:

Okunuşu: Aksemtü aleyküm ve ed’âküm meâşeril ervâhür râhâniyyete bil ismillezî tekelleme bihî melikül ervâhı fetesâkatat minhü ruusül melâiketir ruhâniyyete vel kerubiyn vessâfiyn sücceden tahte arşi rabbil âlemiyn. Ve hüve yâ nekiyrin. Huriynin. Huraşin. Yâ Ruhin. Ebrâhın. Ebdâhın. Ve bihakkı Eşmehın şemâhıl âlî alâ külli berâhın ve bihakkı taştıyşin. Bientıytıyubîn bientıytıyuhın. Ve bihakkı şelşeliyşin şelşin. Bâkiren kerukin âle kuddusin. Alâ kaviyyün aziyz.

Eşle Birleşme Duası * Aşık Olduğun Kişiye Kavuşmak İçin Dua * Sevgi ve Muhabbet İçin Kaf Ayetleri * Tesirli Dualar – Google News’te Takip Et

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet