Birinden Haber Almak İçin Cin Büyüsü

0
(0)

Birinden haber almak için cin büyüsü nasıl yapılır? Lis adlı cin sana yardımcı olabilir. Detaylar için tıkla ve öğren.

Birinden haber almak için ne yaparsınız? Telefonla aramak, mesaj atmak veya sosyal medyada takip etmek gibi geleneksel yöntemler aklınıza gelir. Peki ya bunlar işe yaramazsa? İşte bu noktada cin büyüsü devreye giriyor. Cin büyüsü, cinlerin gücünden yararlanarak istediğiniz kişiyle iletişim kurmanızı sağlayan bir yöntemdir. Cin büyüsü yapmak için özel malzemeler ve dualar kullanılır. Makalede, bu malzemeler ve dualar nelerdir, nasıl uygulanır ve cin büyüsü yaparken nelere dikkat edilmesi gerektir ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.

Eğer birinden haber almak ve yaptıklarını öğrenmek istiyorsan, Lis adındaki cin sana yardımcı olabilir. Bunun için yanında beyaz ve kırmızı bir mendil bulundurman gerekiyor. Aşağıdaki azimeti okuman yeterli olacak. Bu işlem sadece erkekler için geçerlidir:

Okunuşu: Euzubillahi mineş şeytani racim bismillahirrahmanirrahim eksentu aleyke ya ebil kasim el mezheb ve ebu mürra el haris ve ebu mehariz el ahmer vel melik burkan vel melik şemharuş vel melik ebi nur el ebyad vel melik meymun ebi nuğ iâlemu enne havul vela kuvvete vel kehrab ya vel izma lillah rabbil alemın rabi el nur vel beha summe lillah basat lil arde ve refa

sema summe allahu kahir li külli ma halak el mubir li kul ma eredet ve sebak dehri duhur ve halake ez zulumat vel nur alle ele ala halakal arda ve sema ellezi ezel kul cebbar ve akher ve kamet kul teşa la ilahe illallahu el azizil hakim el rabıl el azim el evel el kadim munüril el envar müdebbir el umur kasimil cebbar le bes el mehabe el lezi halake el eşya bi kudretihi ve ehkem ala külli şeyyi ala me teşa fi izeletihi ve halaka semavat

Azimeti okuduktan sonra anadan doğma soyunup şu tılsımı kendi vücuduna harfiyen yazarsın. Vücûda çizilecek olan tılsım budur.

Tılsımın içine yazılan metin şudur: بسم الله الرحمن الرحيم اكسنتو عليك يا ابو القاسم المزحب وابو مرة الحارس وابو مهرز الاحمر والملك برقان والملك شمهروش والملك ابي نور الابيض والملك ميمون ابي نج

Sonra şu isimler kırmızı bir mendile yazılır:

Birinden Haber Almak İçin Cin Büyüsü - Kırmızı Mendile Yazılacak İsimler
Birinden Haber Almak İçin Cin Büyüsü – Kırmızı Mendile Yazılacak İsimler

Daha sonra aynı mendilin arka yüzüne ise şu isimler yazılır:

Birinden Haber Almak İçin Cin Büyüsü - Kırmızı Mendilin Diğer Yüzüne Yazılacak İsimler
Birinden Haber Almak İçin Cin Büyüsü – Kırmızı Mendilin Diğer Yüzüne Yazılacak İsimler

Daha sonra ise beyaz bir mendile şunlar yazılır:

Birinden Haber Almak İçin Cin Büyüsü - Beya Mendile  Yazılacak İsimler
Birinden Haber Almak İçin Cin Büyüsü – Beya Mendile Yazılacak İsimler

Bütün bunları yazıldıktan sonra iki mendil okuyacak kişinin önünde açılır ve aşağıdaki azimet okunur. Lis adlı cin gelip, bilmek istediklerini kılağına fısıldar. Okunacak olan azimet şudur:

Lis adlı cini çağırmak için okunması gereken azimet.
Lis adlı cini çağırmak için okunması gereken azimet.

Bu makalede, birinden haber almak için cin büyüsü yapmanın nasıl mümkün olduğunu ve bunun için neler gerektiğini anlattık. Cin büyüsü, cinlerin medyumun emri altına girerek hedef kişiye musallat olması ile yapılan bir büyüdür. Cin büyüsü yapmak için özel malzemeler ve dualar kullanılır. Makalede, bu malzemeler ve dualar nelerdir, nasıl uygulanır ve cin büyüsü yaparken nelere dikkat edilmesi gerektir ayrıntılı olarak anlatıldı.

Bu makale sayesinde, cin büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve bu yöntemi denemek isterseniz nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Cin büyüsü, birinden haber almanın geleneksel yöntemlerinin işe yaramadığı durumlarda size yardımcı olabilir. Ancak, cin büyüsü yaparken dikkatli olmanız gerekir. Aksi takdirde, cin büyüsü yapmanın zararlı sonuçları olabilir.

Paranormal Haber * Wikipedia / Hüddam

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet