İçimde Korkusu Kaldı

0
(0)

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Abimle beraber kurmuş olduğumuz şirkette kalıyorum ve bir gece arka tarafta yatakta yatarken çok garip bir olay oldu.

Kendimde gibiydim. Uyuyor gibi değildim yani ama şimdi düşününce kesin emin olamıyorum. Kendimi yatarken gördüm ve sanki acı çekiyor gibiydim. Ne bileyim böyle sanki insana elektrik çarptığında bir durum olur ya… Onun gibi bir durumdu. Yatakta zıplıyordum. Acı çekiyor gibi. Sonra uyandım ve uyandığımda gözlerimde flaşlar patlıyor gibiydi.  Beynim de patlayacak gibiydi.

Ertesi gün… Sabaha karşı gözlerimi açtım. Yatakta abimi gördüm. Hemen yatağımın yanında. Bana bakıyordu. “Oğlum manyak mısın git başımdan?!” dedim. Bana baktı. Güldü. Gülümsedi aşağılayıcı bir tavırla. Uyku sersemiyim zaten; uykuya daldım yeniden. Sabah işe kalktığımda, abime “Oğlum deli misin sen? Ne yapıyordun başımda öyle ben yatarken?” diye sordum. Abimin tepkisi “Manyak mısın lan sen?! Ben daha beş dakika önce geldim buraya.” idi.

Bir iki gün sonra tekrar bir olay oldu. Gece üç buçuk dört filandı.  Bilgisayarı kapattım ve içeriye yatmaya gittim. Beş on dakika sonra kulağımın dibinde, sanki kulağımın içinde gibi ama kısık bir ses “Umut!” diye seslendi bana. Gözlerimi açtım direkt yataktan zıplayarak. O olay sondu. Ondan sonra bu şekilde yaşadığım garip ya da esrarengiz bir olay olmadı. Ama artık içimde gereksiz bir korku besliyorum; nedenini bilmediğim…

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet