Beni Ormana Çekmeye Çalıştılar

0
(0)

Cinli Korku Hikayeleri – Paranormal Haber Facebook grubu üyelerimizden Defne N. Y., bir akşam üzeri, fındık bahçesinde eşiyle beraber yaşadığı korku dolu anları bizimle paylaştı.

Cinli Korku Hikayeleri – Ben başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Biz Karadenizliyiz. Buralarda fındık bahçeleri çok olur. O gün eşimle bahçe temizliği yapmaya gittik. Malum; fındık zamanı yaklaştı. Pat pat (traktörün küçüğü) diye bir araçla, bahçenin en dip yerine kadar indik. Bahçe uzunlamasına değil de yanlamasına çok uzun. Bahçenin dibiyle baş yanı çok uzak değil.

Eşim, ot motoruyla bahçedeki kötü otları temizledi. Ben de peşinden; benzin, yağ vs. taşıdım. Akşama yakın; bahçenin başına çıktık. Eşim “Sen burada bekle; ben pat patı alıp geleyim.” dedi. O esnada akşam ezanı okundu. Ben öyle beklerken eşim aniden yanıma geldi. “Gel benimle” dedi. “Nereye?” dedim. “Hani; patpat nerde?” dedim. “Kestirme yoldan inip alalım.” dedi. Kestirme yol dediği de kocaman orman. “Sen alıp gelsene” dedim. Bana dönüp bir bakışı vardı ilk defa onu öyle gördüm.

İçim bi tuhaf oldu. İstemsiz olarak eşimin peşine düştüm. Tam ormana girecektim; omzumdan biri tuttu. Kafamı geçirip baktığımda eşimi gördüm! Nasıl olurdu? Eşim aynı anda iki yerde! Eşim “Kendine gel!” deyip duruyor, beni sallıyor. Ormandaki de “Gel gel…” diye sesleniyor. Eşim “Hadi, kendine gel! Çocuklar arayıp duruyor; karanlık bastırmadan gidelim.” dedi. Bir yandan da dua filan okuyordu. O an kendime geldim.

Ormana baktığımda oradaki her neyse hızlıca kayboldu. Ormandan öyle değişik, tuhaf bir ses geldi ki eşim bile korktu. Elimden tuttu. Pat pata gittik. Eşim eve gelene kadar sürekli dua etti. Olayın şokunu ikimiz de hala atamadık. Kime anlattıysak “Akşam ezanına kalmadan gelseydiniz. İyiki de ormana girmemişsin, eşinin suretinde sana gözükmüşler…” filan dediler.

Önceden; böyle hikayeleri duyunca, okuyunca inanmazdım. Ama insanın başına gelince çok farklı. Bazı yerleri atlamış olabilirim. Yazarken bile o anı tekrar yaşamış gibi oldum. Hele o bakışlar çok korkunçtu.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] bir ara durup, ormanın derinliklerine baktım ve başını önüne eğmiş yaşlı bir adamı, bir ağaca yaslanmış […]