Beni Oğluyla Evlendirmek İsteyen Cin

0
(0)

Cinli Korku Hikayeleri – Oğluyla evlilik yapması için her gece yaşlı kadın kılığında görünen bir cin tarafından rahatsız edilen genç kızın yaşadığı korkunç deneyimin hikayesi.

Beni Oğluyla Evlendirmek İsteyen Cin 

Başımdan geçen ilginç ve korkunç bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir gece rüyamda beyaz saçlı bir kadın bana “Seni oğluma evlendireceğim” dedi ve gitti. Uyandıktan “Sadece bir rüya nasıl olsa…” diye düşünerek pek de umursamadım doğrusu. Ancak ilerleyen zamanlarda aynı rüyayı defalarca üst üste görünce korkmaya başladım. Artık; uyumak için her gözümü kapatışımda o kadın geliyor ve “Seni oğlumla evlendireceğim” deyip gidiyordu. 

Çok korkmuştum. Konuyu artık anne babama anlatmanın zamanının geldiğini anladım ve öyle de yaptım. Babam “Benim tanıdığım iyi bir hoca var; ona danışayım” dedi. Kısa bir süre sonra babam hocaya benim durumumu anlatmış. Hoca, babamın benimle ilgili olarak anlattıklarına cevaben “Kızınla evlenmek istiyorlar” demiş. Babam “Kim evlenmek istiyor kızımla?” diye sorunca hoca da “Bunların kim olduğunu sana söyleyemem. Söylersem; beni bu gece dövmeye gelirler.“ demiş.

Babam, hocayla arasında geçen bu konuşmaları bana anlatınca doğal olarak benim korkum daha da arttı. “Neler oluyor! ” diye soruyordum kendi kendime… Bu olayın yaşanmasının ardından kısa bir süre sonra, bir gece rüyama yine o kadın geldi ve yine “Seni oğlumla evlendireceğim.“ dedi. Sonra oğlu rüyamda yanımıza geldi ve kadın “Bak, oğlum budur” dedi. Ben, oğlunu görünce, rüyamda ağlamaya başladım ve o şekilde yani ağlar halde uyandım. Yataktan kalktım, gördüğüm rüyayı babama harfiyyen anlattım.

Babam da “Bu böyle olmaz, ben yine gidip hocaya sorayım. Bu işi kesin bir çare bulalım” dedi. Sonra yine aynı hocaya gitmiş ve çare sormuş. Hoca da “Kızını yanıma getir” demiş babama. Neyse; başka bir gün babamla beraber hocanın yanına gittik. Hoca eline bir kağıt aldı ve “Bu kağıda iyice bak ama gözünü sadece bir yere dik ve sürekli oraya dikkatlice bak” dedi. Ben de hocanın dediği şekilde bir müddet kağıda baktım ve o beyaz saçlı kadını gördüm. Hoca “Rüyanda gördüğün kadın bu mu?“ diye sordu bana. “Evet“ dedim. Sonra hoca kağıdı aldı ve yırttı. “Bu kadın kim hocam?” diye sordum adama. Hoca “Onu sana zamanı gelince söyleyeceğim” dedi. 

Nişanlım Trafik Kazasında Öldü

Bir ay kadar sonra dayımın oğlu beni istemeye geldi. Beni dayımın oğluyla nişanladılar. Nişanın ardından sonra yine rüyamda o kadın göründü. Bana “Sen başkasıyla evlenemezsin; sen oğlumunsun” dedi ve elimdeki nişan yüzüğünü çıkarttı. Uyandığımda yüzük parmağımda değil avucumun içindeydi.  Sakinleşmeye çalıştım. Aradan bir ay geçti ve nişan bozuldu… Çünkü dayımın oğlu yani nişanlım bir trafik kazasında hayatını kaybetti… Kazanın üzerinden altı aya yakın zaman geçti. Bir şekilde her şey düzene girmeye başlamıştı ki yine o rüyalar başladı. Her gece yatağıma yattığımda rüyamda o kadının geleceğini, aynı sözleri söyleyip gideceğini biliyordum artık.

Senin Göz Perdeni Kaldıracağım

Bir gece yine aynı düşüncelerle  yatağıma uzandım. Gözlerimi kapattım ve kısık bir sesle “Gel! Oğlunla evlenmeyi kabul ediyorum” dedim. Daha fazla dayanamayacaktım. Sonra uyudum ve beklendiği gibi rüyama o beyaz saçlı kadın geldi. Bana “Senin göz perdeni kaldıracağım ve bizi tam olarak görebileceksin artık.” dedi. Elini gözlerimin üzerinde gezdirdi… 

Daha sonra olanları babama anlattım ve tekrar hocaya gittik. Hoca bana “Kızım, sana cinlerin rüzgarı değmiş ve senle evlenmek istiyorlar” dedi. Cinlerin benimle evlenmek istedikleri zaten çok açıktı. Bilmediğim bir şey değildi ama “Cinlerin rüzgarının değmesi” olayını ilk defa duyuyordum ve doğrusu hocanın bununla ne anlatmak istediğinden emin olamadım. Aslına bakarsanız hala değilim. Neyse; sonra hoca bazı dualar okudu ve bana muska bir verdi. “Bunu sürekli boynunda taşı. Üzerinden hiç çıkarma” diye sıkı sıkı tembihte bulundu.

Muskanın Hüddamı

Babamla hocaya gittiğimiz günün gecesi yatmak için odama gittim. Tam yatağıma uzandımki tepemde bekleyen bir kadın gördüm! Yaşadığım şokun etkisyle yataktan fırlayarak kalktım. Kadın bana “Korkma! Ben boynunda taşıdığın muskanın hüddamıyım, seni korumak için buradayım.” dedi. Kadın her ne kadar beni korumak için burada olduğunu söylemiş olsa da ben içimden dualar okumaya başladım. Ancak ne kadar dua okusam etsem de gitmedi. 

Daha sonra gece yaşadıklarımı babama anlattım. Babam da hemen hocaya gitti. Babamın anlattığına göre goca, olanlara neredeyse benim kadar şaşırmış. Benim hiçbir şey görmemem gerektiğini söylemiş. Tahminime göre o rüyalarıma sürekli giren beyaz saçlı kadının gözlemimdeki perdeyi kaldırması ile ilgili bütün bu gördüklerim. Sonrasında ise beni korumak için yanımda olduğunu söyleyen o bayanı her zaman görmeye başladım ama artık eskisi kadar korkmuyorum. Rüyalarımda rahatım artık. Şu an da bunları yazarken bile o bayanı görüyorum.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
1 Comment
  1. […] Cinlerle Evlilik – Beni Oğluyla Evlendirmek İsteyen CinCinlerle Evlilik – Beni Oğluyla Evlendirmek İsteyen Cin […]