Başak Burcu Özellikleri Aşk, Evlilik, Kariyer Hayatı

Güneş Başak Burcu‘na 24 Ağustos’ta girip 23 Eylül’e kadar kalır. Başak Burcu’nun yıldızı Merkür‘dür (Utarid). Başak Burcu’nun tabiatı topraktır. Başak Burcu‘nun dostu Akrep, düşman burcu da Yay Burcu‘dur. 

Başak Burcu Karakter Özellikleri

Başak Burcu’nun tesiri altında doğanlar çok becerikli, çalışkan ve kafaları işleyen kimselerdir. Kuvvetli bir aklı selime ve işlek bir zekaya sahiptirler. Tenkit kabiliyetleri çok yüksektir. Fakat bunu çok defa pek sert ve adeta karşılarındakini kıracak şekilde yaparlar. Bu yüzden de kendilerine düşman kazanırlar.

Mütecessistirler yani gizli şeyleri öğrenmeyi severler. Etrafında olan bütün şeylerden haberdar olmak için bütün dikkat ve gayretlerini sarf ederler. Menfaatlerine sınırsız derecede bağlıdırlar. Ufak bir menfaat uğrunda en kıymetli dostluk bağlarını yıkmakta beis görmezler. Sıhhatlerine de pek düşkündürler. En ehemmiyetsiz bir rahatsızlık hissetseler, bunu gözlerinde büyüterek doktor doktor gezip dertlerine derman ararlar.

Başak Burcu Kariyer Hayatı

İşlerine ve kanaatlerine sıkı sıkı bağlıdırlar. Gayet muntazam bir hayat sürmeyi ve metodlu çalışmayı severler. İçlerinden çoğunun ticaret yeteneği fazladır. Fakat ekseriya başlı başına bir iş kurmaktan ziyade ortaklıkla çalışmayı tercih ederler. Memuriyet hayatında da şeflik yapamazlar. Bir müdür muavinliği onları daha ziyade memnun eder. Güzel sanatlara karşı istidatlan pek yoktur.

Başak Burcu Aşk Hayatı, Evlilik Hayatı

Bununla beraber güzel şeyleri severler. Zevkleri yüksektir. Fevkalade şanslı insanlardır. Bilhassa aşk hayatında çok talihlidirler. Onlara aşık olan kimseler bir daha kendilerini onların tesirinden kurtaramazlar. Evlilik hayatında da eşlerine kendilerini sevdirmesini bilirler. Kurdukları yuvada mesut yaşamasını becerirler.

Burçlar ve Tarihleri,
Burç Tarihleri,
Burçların Tarihleri

Koç Burcu: 21 Mart – 20 Nisan
Boğa Burcu: 21 Nisan – 21 Mayıs
İkizler Burcu: 22 Mayıs – 22 Haziran
Yengeç Burcu:23 Haziran – 22 Temmuz
Aslan Burcu: 23 Temmuz – 22 Ağustos
Başak Burcu: 23 Ağustos – 22 Eylül
Terazi Burcu: 23 Eylül – 22 Ekim
Akrep Burcu: 23 Ekim – 21 Kasım
Yay Burcu: 22 Kasım – 21 Aralık
Oğlak Burcu: 22 Aralık – 21 Ocak
Kova Burcu: 22 Ocak – 19 Şubat
Balık Burcu: 20 Şubat – 20 Mart

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Leave a Reply