Baş Ağrısı ve Migren İçin Okunan Dualar

Baş Ağrısı ve Migren İçin Okunan Dualar isimli makalemizde, baş ağrısı ve migren gibi sorunların çözümüne yönelik İslami dualar hakkında bilgi verilmektedir. Makalede, duaların anlamı, okunma şekilleri ve faydaları detaylı olarak ele alınmaktadır. ParanormalHaber.com olarak, bu konuda merak edilen soruları yanıtlamak için hazırladığımız makalemizle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Her çeşit baş ağrısı, baş dönmesi ve migren için okunan şifa duaları ile okunma ve uygulama şekilleri şunlardır:

Geçmeyen Baş Ağrıları ve Migren

Bazı kimseler vardır ki çok şiddetli baş ağrıları vardır. Senenin, ayın hatta günlerin çoğu bu ağrıların verdiği ızdırapla geçer. Bu kimseler öyle ki bazen ağrı gelince ne yapacaklarını şaşırırlar. Doktora giderler, doktor migren der. Gereken tedavi başlar. Fakat zamanla vücut bağışıklık kazanır, ilaçlara alışır ve verilen ilaçlar etki etmemeye başlar. ilaçlar değiştirilir ve nihayetinde değiştirilen ilaçta zamanla aynı sonuca götürür. Bu şekilde devam eden geçmeyen baş ağrıları için son çare olarak kurandaki ayeti kerimler imdada yetişir.

Her Çeşit Baş Ağrısı ve Migren İçin Dua

Aşağıda gelen azimeti şerife iki adet yazılır ve baş ağrıyan kimse birini üzerinde taşır ve diğerini de suya koyup içerse baş ağrısından eser kalmaz.

Her Çeşit Baş Ağrısı ve Migren İçin Dua
Her Çeşit Baş Ağrısı ve Migren İçin Dua

Yarım Baş Ağrısı İçin Dua

Yarım baş ağrısı çekenler için aşağıdaki ayeti kerimeyi okumak kafidir:

Yarım baş ağrısı için okunacak dua
Yarım baş ağrısı için okunacak dua

Baş Dönmesi ve Göz Kararmasına Karşı

Baş dönmesi ve göz kararmasına karşı aşağıda gelen dua iki adet (miski amber mürekkebi ile) yazılır. Birisini rahatsız olan kimse üzerinde taşır ve diğerini de suya koyup (birkaç gün) içerse, her çeşit baş dönmesi ve göz kararmasına karşı şifadır.

Baş Dönmesi ve Göz Kararmasına Karşı Okunacak Dua
Baş Dönmesi ve Göz Kararmasına Karşı Okunacak Dua Devam
Baş Dönmesi ve Göz Kararmasına Karşı Okunacak Dua

Yazılıp Başta Taşınan Dua

Baş ağrısı için aşağıdaki dua yazılıp başta taşınırsa şifa bulur inşallahü teala:

Baş Ağrısı İçin Yazılıp Başta Taşınan Dua
Baş Ağrısı İçin Yazılıp Başta Taşınan Dua

Ramazan Ayına Özel Baş Ağrısı Duası

Aşağıdaki ayeti kerimeler Ramazan ayının her cumasında temiz kâğıda miski amber mürekkebi ile yazılır. Sonra yazılan bu kağıt, mürekkebi çözülünceye kadar temiz bir kap suyun içinde bekletilir. Bu sudan cumaya kadar içilir. Tekrar bu ayetler son Cuma iki adet yazılır ve birisini başı ağrıyan kimse üzerinde taşır ve diğerini de Ramazan çıkana kadar içerse; baş ağrılarından tamamen halas olur.

Kaynak: [1]Şefik Bin Yakup El İskilifi, Kitabi-Sihri Batıl

Ana Sayfa * Tesirli Dualar 

Dipnotlar

Dipnotlar
1Şefik Bin Yakup El İskilifi, Kitabi-Sihri Batıl
Keşfet