Balık Burcu Özellikleri

Güneş, Balık Burcu’na 20 Şubat tarihinde girip 20 Mart tarihine kadar kalır. Balık Burcu’nun tabiatı sudur. Dost burcu Boğa, düşman burcu İkizler’dir. Balık Burcu’nun yıldızı Jüpiter’dir. (Yay burcunda bu yıldız hakkında geniş bilgi verilmiştir.)

Balık Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği

Bu burcun etkisi altında doğanlar başkalarının tesiri altında kalan şahıslardır. Onlara etki etmek, istediğiniz yola sevk etmek, fikirlerinizi kabul ettirmek çok kolaydır. Bunun için biraz tatlı dil ile hareket etmek yeterli olur. Fazlaca hassastırlar. Bundan dolayı duygusal şeylere pek fazla değer verirler.

Bir insana inanıp bağlandılar mı bir daha ondan kolay kolay ayrılmazlar. Uysallık, misafirperverlik başlıca meziyetlerini teşkil eder. Mizaçları biraz kaprislidir. Akıllarına eseni yapmaktan nefislerini güç alıkoyarlar. Bazen karşılarındaki iyilik edenleri kaba ve sert hareketleriyle şaşırtırlar.

Balık Burcu Kariyer Hayatı

Para konusunda müthiş derecede şanslıdır. Hangi işe atılsalar muhakkak surette kazanırlar. Hatta bazen yanlış hareket bile yaparlar. Eğer o iş paraya dayanıyorsa yine netice kendi lehlerine olur. Bazen şanslarına güvenip fazla müsriflik yaparlar. İşte o zaman kolaylıkla kazanmış oldukları parayı yine büyük bir kolaylıkla ellerinden çıkarırlar.

Balık Burcu Aşk ve Evlilik Hayatı

Sık sık aşık olurlar. Her defasında “Bu defa gerçek aşkı buldum” diye sevinirler. Büyük bir imanla buna inanıp bağlanırlar fakat yeni bir aşka başlayınca veya rastlayınca eskisini hemen unuturlar. Yalnız hayatta bir kere de samimi ve ciddi bir aşkla karşılaştılar mı bunu ebediyete kadar sürdürürler. Karşılarına Koç burcundan bir kadın veya erkek çıkarsa o zaman mesut bir yuva kurabilirler.

Burçların Uğurlu Ay Gün ve Geceleri

Burçların Yıldızlarının Birbirleriyle Dostluk ve Düşmanlıkları

 

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Leave a Reply