Baba Vanga’nın Türkiye Avrupa’nın Hakimi Olacak Kehaneti

25
0
(0)

Baba Vanga’nın kehanetine göre Türkiye, Avrupa’nın hakimi olacak. Türkiye’nin geleceği ve liderliği konusundaki bu iddialı öngörüyü, Baba Vanga’nın gözünden keşfedin.

Bilindiği gibi Baba Vanga, dünyanın en meşhur kahinlerinden biri ve dünyanın gidişatına dair kehanet lerinin hemen hepsi gerçek oldu.  Ancak bunların içinde öyle bir tanesi var ki Türkiye ve Türkleri oldukça yakından ilgilendiriyor.

Bulgar kahin, 2043  yılında; Müslüman bir devletin, yeniden Avrupa’nın tek hakimi olacağını iddia ediyor… Baba Vanga’nın bu kehanetinde özellikle dikkat edilmesi kelime “yeniden”! Avrupa tarihi boyunca sadece tek bir Müslüman devlet kıta üzerinde tahakküm kurabildi, o da bilindiği gibi Osmanlı. Yani bu demek oluyor ki Baba Vanga’nın kehanet inde; Osmanlı Devleti’nin rejim değiştirmiş devamı olan Türkiye dışında başka hiçbir ülke kast ediliyor olamaz…

Baba Vanga’nın Türkiye Kehaneti, Hangi Müslüman Ülke 2043 Yılında Avrupa’nın Tek Hakimi Olacak, Baba Vanga’nın Korkutucu Suriye Kehaneti, Suriye İçsavaşı III. Dünya Savaşı’nın Fitilini mi Ateşleyecek? Baba Vanga Vladimir Putin’le İlgili Hangi Kehanette Bulundu?

Baba Vanga’nın Gerçekleşen Kehanetleri

Ancak Vanga’nın Türkiye ile ilgili kehanetine geçmeden önce diğer bazı önemli kehanetlerine de göz atmakta fayda var: Baba Vanga, 1968 yılında Prag kehanetinde, ‘”Prag’ı hatırlayın! Prag’ı hatırlayın! Şehrin üzerinde büyük güçler dolanıyor ve savaş, savaş diye çığlık atıyorlar. Prag, içinde balık tutacakları bir akvaryuma dönüşecek” demişti. Ardından Ağustos ayında Rusya, Prag’ı işgal etti ve uzun süre işgali sürdürdü.

1969 yılında Indıra Gandhi kehanetinde, Gandhi’nin ülkesinin başına geçeceğini ancak uzun süre kalamayacağını, ölümün buna engel olacağını, ölüm nedeninin elbisesinden kaynaklanacağını, ateşli dumanlı bir ölümle öleceğini söylemişti. 1984 yılında Indıra Gandhi bir televizyon kanalına röportaj vereceği için estetik kaygısıyla çelik yeleğini giymedi. Kanala giderken silahlı saldırıya uğradı ve hayatını kaybetti.

Baba Vanga, Vladimir Putin kehanetinde, Vladimir’in zaferi dünyanın gidişatını değiştirecek, demiştir. 1994 yılında Rusya’nın Gürcistanı’ı işgal etmesi Putin’e devlet başkanlığının yolunu açmıştı. Kursk Denizaltı kehanetinde Baba Vanga, Kursk sulara gömülecek, insanlar ağlayacak dedi. Bunun üzerine KGB servisi kendisine bir ziyarette bulundu ve bilgi almaya çalıştı. 2000 yılında Kursk bölgesinde bir Rus denizaltı battı ve 118 denizci hayatını kaybetti.

11 Eylül kehanetinde bulunan Vanga, “Korku, korku, iki Amerikan kardeş, iki çelik kuş binalara çarpacak ve gökyüzü aydınlanacak” kehaneti ile 11 Eylül 2001’de ikiz kulelere yapılan terör saldırısını bildi.

Korkutan Kehanet: Suriye III. Dünya Savaşı’nı Başlatacak

Baba Vanga, Suriye kehanetinde; “2011 çok özel bir yıl olacak. İnsanlar değişecek ve tüm dünya değişecek… Baharda ortadoğu ülkelerinden birinde savaş çıkacak. Bu savaş 3. dünya savaşının başlangıcı olacak. Kıyamet gerçekleşecek ama buna daha zaman var. Çünkü henüz Suriye düşmedi!” demişti.

Related Posts

Baba Vanga’nın Dünyanın Geleceğine Dair Kehanetleri

2023 — Dünyanın yörüngesi değişecek.

2043 — Müslüman bir devlet yeniden Avrupa’nın tek hükümdarı olacak.

2046 — Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.

2076 — Bütün dünyada sınıfsız komünizm sistemi yerleşecek.

2088 — Bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.

2097 — Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.

2304 — Ay’ın sırrı, gizemi çözülecek.

3005 — Mars’ta savaş yaşanacak.

3797 — Dünyanın sonu gelecek. Başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak.

Ana Sayfa

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] İlginç Kehanet: Türkiye Avrupa’nın Hakimi mi Olacak […]

  2. […] Myrtle Corbin, 1868 yılında Amerika‘nın Tennesse eyaletinde dünyaya geldi. Myrtle’ı ilginç kılan şey doğuştan 4 ayaklı olmasıydı. Bu durum ilk olarak, 1880’de yapılan nüfus […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin