Aynadaki Cinin Kehanetleri

0
(0)

Cinli Korku Hikayeleri – Yaşadığı paranormal deneyimi paylaşan okuyucumuz, lise yıllarında çağırdıkları cinin onlara aynada nasıl göründüğünün ve kehanetlerinin nasıl gerçekleştiğinin hikayesini anlattı:

Bundan çok uzun bir süre önce; liseye giderken arkadaşlarımla beraber yaptığımız bir ruh davetini ve sonrasında yaşadıklarımızı anlatmak istiyorum. O zamanlar ilk yarı yıl tatili yaklaşıyordu. Dersler boş geçtiği için çoğumuz okulu kırıyorduk. Altı arkadaş, birimizin evinde toplandık dört kız iki erkek olarak. Arkadaşımızın annesi bizi rahatsız etmemek için başka bir yere gitti. Ev bize kaldı. Bir süre muhabbetten sonra konu filmlere, oradan da ruh çağırma olaylarına geldi.

Daha önce İran’da yaşamış ama Türkiye’ye yerleşmiş olan Gita adındaki arkadaşımız, bize nasıl ruh çağırılacağını, İran’da insanların bunu nasıl yaptığını ve her şeyi sorup cevabını alabileceğimizi anlattı. Ben bu işlerle ilgilenmememe rağmen arkadaşlarım bilmediği için işi makaraya aldım. Diğer arkadaşım da aynı benim gibi yaparak işi şakaya vurdu.

Fakat kızlar illa ki yapalım diye ısrar edince tamam dedik. Gita’nın istediği malzemeler masaya kondu (Davet yöntemini anlatmayacağım). Hepimiz masanın etrafına oturup el ele tutuştuk. Gita bazı şeyler söyleyip daha önce hazırladığımız malzemelerle davete başladı.

Biz tabi hala işi şakaya vuruyoruz. Derken bir sessizlik çöktü üstümüze. Herkes el ele tutuşmuş sanki ağırlaşmıştı. Ama kızlardan bazıları resmen titriyordu. Yaklaşık yarım saat sonra masanın ortasında duran ayna sanki kararmaya başladı. Herkes birbirine bakıp “Tansiyonum filan mı düştü” şeyler söylemeye başladı. Daha sonra aynada resmen dumanlar belirmeye başladı. Bu arada çığlıklar koptu tabi.

Ama Gita, seansı bırakırsak başımıza bela olacağını söyleyip, devam etmemizi sağladı. Aynada birimiz dışında hepimiz dumana benzer bir görüntü görüyorduk. Yalnız ev sahibi olan arkadaşımız gülmeye başladı. Öyle bir gülüyordu ki biz “aklını kaçırdı” dedik. Herkeste renk bembeyaz oldu. Bize “Ya gele gele bu çocuk mu geldi” deyince, bizde iyice film koptu. O aynada bir çocuk görüp duyuyordu ama biz sadece duman görüyorduk.

Aynada Görünen Cinin Kehanetleri

Sonra konuşmaya başladı onunla. “Adın ne? Ben hangi okula gidiyorum? Tayfun beni seviyor mu?” filan… Yanındaki kıza dönüp “Baban iş için İzmir’e gidecek bu akşam” dedi. Kız dondu kaldı. Bana “Kimyadan zayıf alacaksın” dedi. Kısaca herkese birşeyler söyledi. Sonrada “Şimdi gidecekmiş ama sonra yine gelecekmiş” dedi ve seans bitti. Hepimiz şok olmuş bir vaziyette “Ya sen bizi kandırdın değil mi?” filan dedik.

O da bizi kandırmak için numara yapmadığına dair bir sürü yeminler etti ve çok eğlendiğini anlattı. Sabah okulda buluştuk. Kız arkadaşımızdan biri “Babam akşam iş için İzmir’e gitti “deyince şok olduk. Ben o gün kimya sınavından zayıf aldığımı öğrendim. Diğer söylediği şeyler de çıktı. Bu sefer biz ona yalvarmaya başladık bir daha çağıralım diye.

15 gün sonra aynı grup yeniden çağırdık. Ama ilginç olan sadece soruları o sorarsa varlık cevap veriyordu. Seanslar böyle devam etti. Biz Sınıftaki diğer arkadaşlardan iyice kopmuştuk. Her fırsatta ne soracağız ne yapacağız diye toplanıp düşünüyorduk. Birkaç seans sonra varlık beni ve bir arkadaşımızı bundan sonra seanslarda olmamızı istemedi. Sebebini hiç söylemedi. Birkaç ay sonra diğer arkadaşlarımızı da istemedi ve seans yapma olayımız bitti.

Ancak o arkadaşımız sürekli görüşüyordu. Hatta o varlığın sürekli onun yanında olduğunu ve onu koruduğunu söylüyordu. Kızın bakması, yürümesi değişmişti sanki. Bir gün dersin ortasında kalkıp yandaki çocuğa “Sen benim için nasıl böyle düşünürsün” dedi ve saldırdı. Çocuğun hiçbir şeyden haberi yoktu. Disipline verdiler ve uyarı aldı. Yine bir gün dersini yapmadı diye öğretmen ona kızdı. O da öğretmene “Akşam kocan eve gelmedi diye hırsını benden mi alıyorsun” dedi. Öğretmen dondu kaldı. Yine disipline verdiler. Bir hafta uzaklaştırma cezası aldı. Döndüğünde tamamen değişmişti. Hiç kimseyle konuşmuyordu. Sadece boş boş oturuyordu.

Ailesini okula çağırdılar ve konuştular. Psikoloğa götürdüler. Daha kötü oldu. En kötüsü de bizi düşman ilan etti. İnsanların sırlarını açığa çıkarmaya başladı: Herkes ondan nefret ediyordu. Bir gün “Siz bu servise binin, hepinize soracağım!” dedi. Yolda servisin tekerleği patladı ve duvara çarptık. Birkaç kişi hafif yaralandı.

O kız sanki tam bir şeytan olmuştu. O zamanlar öğrendiğimize göre evde anne ve babasına da böyle tehditler savurup korkutuyormuş. Ailesi de çaresiz kalmış. Doktorlar bir çare bulamamış. Okulun kapanmasına birkaç gün kala ailesi okuldan kaydını aldı. Taşınıyorlarmış. Zaten okula da gelmiyordu o aralar.

Sebebini ve onu sorduğumuzda annesi ir önceki gece “Bu akşam ben uçacağım. Bana o zaman inanacaksınız” dediğini ve üçüncü kattan aşağı atladığını, bacaklarının ve kollarının kırıldığını, herkesin dilline düştüklerini, o yüzden de taşındıklarını söyledi. İşte birebir yaşadığım bir olay. Arkadaşımın şimdi nerede ve ne yaptığını bilmiyorum.

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin