Ayırma Büyüsü

0
(0)

Aşağıda tarifi verilen büyü, bazı cinlerin isimlerinin okunmasıyla yapılan tekinsiz ve genellikle iyi niyetle kullanılmayan bir ayırma büyüsü, kara büyüdür.

1 adet eşek kellesi, 1 adet keçi kellesi ile 7 tane beyaz biber uygun bir tencereye koyulup kaynatılır. Ancak bu işlemler; yapanın yanında kimse olmaksızın, tek başına gerçekleştirilmelidir. Tencere kaynayıp, buhar çıktıktan sonra 71 defa aşağıdaki azimet okunur.

Ayırma Büyüsü İçin Okunacak Azimet

Ayırma Büyüsü

Okunuşu: Şemuş, Mamuş, Şemşug, Hemşuş, Tamşuş, Reşmatuş, Matutiş! Tevekkelü bi hakki el melik, el hakim aleykum bi ekdi zeker fulan ibnu fulan hatta la yunkih fulan binti fulan madet es semae fevka el ard tehte el vahen el vahen el acele el acele es saate es saate barek allahu fikum ve aleykum.

Açıklamalar

Söz konusu büyü tarifinin alıntılandığı eserin sahibinin ifadesine göre; “Yer ve gök bir birine girmedikçe, kıyamet kopmadıkça yaptığın bu amel gerçekleşir.” miş. Bu arada yukarıdaki azimette verilen isimler cin isimleridir. Bu gibi konularda hassas olanların okurken dikkatli olmaları tavsiye edilir.

Ana Sayfa

Bu gönderiyi ne kadar beğendiniz?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet