Skip to content

Ayakkabı Tılsımı

Uzağı yakınlaştıran ayakkabı için tılsım yapımı. Ayakkabı tılsımı tarifinin yer aldığı simya kitabında verilen bilgiye göre 1 aylık mesafeyi 1 günde aldıran acayip bir ameldir…

Tılsımlı Ayakkabı Yapımı

Uzağı yakınlaştırmak, acayip bir amel olup, 1 günde 1 aylık yolu yürürsün. Bu sırrı Hakim Laden Sırrı/ Esrar isimli kitabında zikretmiştir. Bir kimse uzak bir mesafeyi bir anda kat etmek isterse: Büyük bir yılanın, beyaz ördeğin, gök horozun; boyunlarının derisini, sırtlanın yüzünün derisini, gazelin ve aygırın da derisini alıp, bunları sırasıyla ve tertipli olarak bir çift çarık yaptıktan sonra ayağına giysin. Fakat bu esnada Utarid (Merkür) gezegeni müstakim (Doğru istikamet) seyrinde olsun. Daha sonra şu şekilleri gazel derisine yazıp, bu deriyi sağ uyluğuna bağlarsın:

Uzağı yakın eden ayakkabı için yazılacak tılsım.
Uzağı yakın eden ayakkabı için yazılacak tılsım.

Okunuşu: Behin Behin Behin Behin Behin Behin Behin Lemin Lemin Lemin Lemin Nehrin Nehrin Nehrin Sırrın Sırrın Sırrın Lemin Lemin Lemin. Sabah ve akşam bu duayı okuyup, ellerine üfledikten sonra ellerinle dizlerini mesh edersin. Sabah Akşam okunacak mübarek dua budur: Okunuşu: Enuhi A’lahiyel Vehhacü Tabutehin Manuhan Düle himin Hevmesilin Allahümme sehhil ve la tüassir Ya men La ilahe illa hüve ve la ma’büde sivah.

Uzağı yakın eden tılsımlı ayakkabı için sabah akşam okunacak dua.
Uzağı yakın eden tılsımlı ayakkabı için sabah akşam okunacak dua.

Ana Sayfa 

Tags:

1 thought on “Ayakkabı Tılsımı”

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.