Skip to content

Astral Seyahat Tecrübem

Paranormal Deneyim – Sayfamızın Facebook grubu olan Paranormal Haber üyelerinden Özlem K. T. çocukken yaşamış olduğu astral seyahat deneyimini bizlerle paylaştı.

Paranormal Deneyim – Ben de size başımdan geçen bir olayı kısaca anlatayım. Çocukluğumda Mardin’de yaşadım ve orada gömü, hazine vs. neredeyse her evde araştırıldı. Benim babam da bu amaçla eve bir gün gayrimüslim bir alim getirdi. Astral seyahat ile araştırma yapacaklardı. Evdeki 4-5 bireyi uyutmaya çalıştılar ama hep bir sorun oldu; kimi uyumadı, kimi kapıdan çıkamadı filan…

En son bende denemek istediler. Çocuk olmama rağmen bana inandırıcı gelmedi ama kabul ettim. Sorunsuz uyutuldum. Birçok yere gönderip bilgi aldılar. En son; bir sebeble İzmir’de yaşayan teyzemin evine gönderildim. Verilen görevi yaptım ve usülünce uyandırıldım. Ancak açıkçası yapılan şeye de inanmadım.

Fakat 2 sene sonra ömrümde ilk kez İzmir’e gittim ve rüyada gönderildiğim ev ile birebir aynıydı gittiğimiz ev! Şok içinde o evden aklımda kalanları aradım. Hepsi aynıydı! Sizce ben gerçekten o astral seyahati yaptım mı? Değilse uyurken gördüğüm ev ile gerçekte gittiğim evin her şeyi nasıl birebir aynı olur?!.

Ana Sayfa * Paranormal Deneyimler 

Soru sor, cevap yaz, yorum yap, kendi hikayeni anlat... Burası senin; istediğini yazabilirsin.