Akrep Burcu Özellikleri

Akrep Burcu Özellikleri

Güneş Akrep Burcu’na 24 Ekim’de girip 22 Kasım tarihine kadar kalır. Bu burcun dostu İkizler Burcu, düşmanı Kova Burcu’dur. Akrep Burcu’nun yıldızı Mars, tabiatı sudur.

Akrep Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği

Mars yıldızının dost yıldızı Venüs, düşman yıldızı Merkür ve Ay’dır. Akrep borcunun tesirinde doğanlar Mars’ın gizli ve esrarlı tesiri altındadırlar. Bu sebepten çok çalışkan insanlar arasına girerler. İrade ve tahammül kudretleri emsalsizdir. Kendi kendilerini yetiştirerek hayata hazırlayan ve çok fakir iken sonradan zengin olan, büyük işler kuran insanlar hep bu burçtan doğan insanlardır. Bir işe başlamak hususunda biraz geç karar verirler. Fakat bir kere o işi muvaffakiyetle sona erdireceklerine akılları yattı mı artık o işe olmuş bitmiş nazarıyla bakılmalıdır. Zira azim ve sebatları sayesinde tuttuklarını koparan insanlardır.

Otoriterdirler. Her hususta kendi fikir ye düşüncelerini dinlenmesini isterler. Ve bunda çoğu defa başarılı olurlar. Çok hiddetli bir mizaca sahiptirler. Haksızlığa tahammülleri yoktur. Bir kere hiddete kapıldılar mı onları kolay kolay teskin etmek mümkün değildir. Onların düşmanlığını kazanmak hakikaten bir felakettir. Kinci oldukları için bir gün mutlaka intikamlarını alırlar. Onlarla dost geçinmek, kinlerini kazanmamak akıllılık olur.

Akrep Burcu Aşk Hayatı

Aşk hayatları ateşli ve ihtiraslıdır. Sevdikleri kimseye şefkatten ziyade hırslı bir sevgi ile bağlanırlar. Aşkları kuvvetli ve devamlı olur. Kalplerini verdikleri kimseleri ölünceye kadar unutmazlar. Ve onlara derinden bağlanırlar. Sevgilerinin ihanetine tahammülleri yoktur. Zaten böyle bir hareketi hiçbir zaman affetmezler. Evlilik hayatında onlarla mesut bir yuva kurmak isteyenler, izzet-i nefislerini incitecek söz ve hareketlerden çekinmelidirler.

Burçlar ve Tarihleri,
Burç Tarihleri,
Burçların Tarihleri

Koç Burcu: 21 Mart – 20 Nisan
Boğa Burcu: 21 Nisan – 21 Mayıs
İkizler Burcu: 22 Mayıs – 22 Haziran
Yengeç Burcu:23 Haziran – 22 Temmuz
Aslan Burcu: 23 Temmuz – 22 Ağustos
Başak Burcu: 23 Ağustos – 22 Eylül
Terazi Burcu: 23 Eylül – 22 Ekim
Akrep Burcu: 23 Ekim – 21 Kasım
Yay Burcu: 22 Kasım – 21 Aralık
Oğlak Burcu: 22 Aralık – 21 Ocak
Kova Burcu: 22 Ocak – 19 Şubat
Balık Burcu: 20 Şubat – 20 Mart

Burçların Yıldızlarının Birbirleriyle Dostluk ve Düşmanlıkları

Burçların Uğurlu Ay Gün ve Geceleri

 

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Arkadaşlarınla paylaşmak ister misin?
Abone Ol

Düşünceni veya kendi yaşadıklarını yazmak ister misin?