Aklı Artıran Zihni Geliştiren Vefk

Aklınızı ve zekanızı geliştirmek ister miydiniz? Peki ya hayatınızda beklenmedik fırsatlar ve rızıklar elde etmek? Eğer cevabınız evet ise bu yazımızda sizlere aklı artıran, zihni geliştiren bir vefkten bahsedeceğiz. Bu vefk, “Allahu nurussemavati vel ard” ayeti kerimesinin müseddes şekliyle oluşturulmuş bir talismandır. Bu vefki yazıp, üzerine Yasin-i Şerif okuyup suyunu içen kişi, sayısız faydalar elde eder. Bu faydalar nelerdir ve bu vefki nasıl yapabilirsiniz? sorularının cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Aklı ve Zihni Geliştiren Vefk

Bir kimse “Allahu nurussemavati vel ard” ayeti kerimesinin müseddes vefkini yazıp üzerine Yasini şerifi 7 defa okuyup, sonra yazıyı suda bozup, suyunu içse; sayılmayacak kadar faydalar husule gelir. Ezcümle aklı ve fikri çok ziyade olur. Allah Teala, kuluna ummadığı yerlerden rızıklar ihsan eder. Bütün düşmanlarını hem zahiren hem de batınen kahreder. Yazma vakti Pazar günü sabah saat 6’dır. Vefki şerif budur:

Aklı Artıran Zihni Geliştiren Vefk
Aklı Artıran Zihni Geliştiren Vefk

Bu yazımızda sizlere aklı artıran zihni geliştiren vefkten bahsettik. Bu vefk, hem akıl hem de rızık açısından çok faydalı bir talimandır. Bu vefki yapmak için belirtilen adımları takip etmeniz yeterlidir. Eğer bu vefki denerseniz, lütfen bizimle sonuçlarını paylaşın. Ayrıca sitemizde diğer vefkler ve dualar hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Paranormal Haber ekibi olarak hepinize iyi okumalar dileriz. Paranormal Haber

Keşfet