Ağrı Kesici Tılsımlı Yüzük Yapımı

0
(0)

Üzerine bazı Berhetiyye esmaları yazdırılarak, parmağa takıldığında; takan kişi eğer yaralıysa acısını azaltan tılsımlı ağrı kesici yüzük yapımı.

Okçu Yüzüğü Olarak Kullanımı

Aşağıda; üzerine bir kuyumcuya yazdırılacak Berhetiyye esmaları sayesinde nasıl yapıldığının tarifini vereceğimiz bu yüzük, aslında daha çok okçuluk ile ilgilenen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Kullanılma amacı ise üzerine yazılı esmalar sayesinde; bilhassa okçuluk alanında, takan kişiye üstün bir maharet verdiğine inanılmasıdır. Bu yüzüğü parmağında taşırsa nişancılıkta bütün arkadaşlarına üstün olur ve kolunu kimse bükemez.

Acı Ağrı Kesici Yüzük

Okçulukta üstünlük sağlamasının yanında; takan kişiye -eğer yaralıysa- acısının tamamen yok olmasa bile hafifletilmesinde yardımcı olmasıdır. Bu yüzüğü yaralı olan birisi takarsa, Allah Teala’nın izniyle acısı hafifler. Yüzük yapımında kullanılması gereken malzeme ise altın veya gümüş değil; sadece demirdir. Yüzüğün demirden yapılması önemlidir ve gereklidir. Üzerine yazılması gereken Berhetiyye esmaları ise sırasıyla şunlardır: Mezcelin, Bezcelin, Terkabin, Berheşin, Ğalmeşin, Huturin.

Ağrı Kesici Yüzük
Ağrı Kesici Yüzük

Ana Sayfa 

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

Keşfet
  1. raci says

    yorum test

Paranormal Haber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin