Skip to content

Acı Azaltan Ağrı Kesici Yüzük

Üzerine bazı Berhetiyye esmaları yazdırılarak, parmağa takıldığında; takan kişi eğer yaralıysa acısını azaltan tılsımlı ağrı kesici yüzük yapımı.

Okçu Yüzüğü Olarak Kullanımı

Aşağıda; üzerine bir kuyumcuya yazdırılacak Berhetiyye esmaları sayesinde nasıl yapıldığının tarifini vereceğimiz bu yüzük, aslında daha çok okçuluk ile ilgilenen kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Kullanılma amacı ise üzerine yazılı esmalar sayesinde; bilhassa okçuluk alanında, takan kişiye üstün bir maharet verdiğine inanılmasıdır. Bu yüzüğü parmağında taşırsa nişancılıkta bütün arkadaşlarına üstün olur ve kolunu kimse bükemez.

Acı Ağrı Kesici Yüzük

Okçulukta üstünlük sağlamasının yanında; takan kişiye -eğer yaralıysa- acısının tamamen yok olmasa bile hafifletilmesinde yardımcı olmasıdır. Bu yüzüğü yaralı olan birisi takarsa, Allah Teala’nın izniyle acıhafifler.

Yüzük yapımında kullanılması gereken malzeme ise altın veya gümüş değil; sadece demirdir. Yüzüğün demirden yapılması önemlidir ve gereklidir. Üzerine yazılması gereken Berhetiyye esmaları ise sırasıyla şunlardır:

Mezcelin, Bezcelin, Terkabin, Berheşin, Ğalmeşin, Huturin.

Acı duyarlılığını azaltan, ağrı kesici yüzük yapımı için yüzüğe yazdırılacak esmalar.

Facebook Grubu

Okuduklarını nasıl buldun?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

1 thought on “Acı Azaltan Ağrı Kesici Yüzük”

Leave a Reply

Your email address will not be published.