6 Yaşanmış Kısa Cin Hikayesi

Annemin Ayakları Ters!

Babam diş hekimi, annem de öğretmen. Bu yüzden okuldan eve geldiğimde evde neredeyse  6-7saat onları bekliyorum. Beklerken de ödevlerim bittikten sonra korku hikayeleri okuyorum genellikle. Yine bir gün eve geldim. Evde her zamanki gibi yine kimse yoktu. Odama yöneldim. Odamın kapısına geldiğimde şaşırmıştım çünkü kapı açıktı ve ben asla odamın kapısını açık bırakıp gitmezdim.

Bir gariplik olduğunu düşündüm ama üzerinde de fazla durmadım. Neyse; odama girip bilgisayarı açtım ve ödevlerimi yapmaya koyuldum. Tam bilgisayarı açtığım anda elektrikler gitti.  … Saat akşam 20:00 suları idi ve annem ve babam hala gelmemişlerdi. Ne yapacağımı bilmiyordum. Şaşkınlık içinde telefonumu aramaya başladım. Annemi aradım ve nerede olduğunu sordum. İşinin çıktığını ve 1-2 saate geleceğini söyledi.

Oysa annem normalde ne zaman işi çıksa önceden haber verirdi. Bir süre sonra kapı çalındı. Kapıdaki kim diye kapının dürbününden baktığımda annemi gördüm. Hemen kapıyı açtım. “Anahtarın nerede?” diye sordum. Çantasında bulamadığını söyledi.  “Hani geç gelecektin? diye sorunca yüzüme baktı. Yüzü kızarmaya başladı. Çok korkmuştum. Sürekli okuduğum korku hikayelerinden parçalar aklıma geliyordu.

Bu yüzden olsa gerek gayrı ihtiyari ayaklarına baktım. Gözlerime inanamıyordum; annemin ayakları tersti. O andan sonra bayılmışım. Gözümü açtığımda hastanedeydik. Babam başımda, annem ise babamın yanındaydı. Olanları onlara anlattım ve benim hayal görmüş olabileceğimi söylediler. Çünkü annem “Ben hiç eve gelmedim. Babanla aynı anda eve geldik ve seni yerde yatarken bulduk.” dediler… 

Ana Sayfa Paranormal Deneyimler

Keşfet