6 Yaşanmış Kısa Cin Hikayesi

254
0
(0)

Ölmüş Büyücü Kadın

49 yaşındayım. O sıralarda yeni taşındığım nadide bir köyün Ramazan davulcusuydum. Ramazan’da insanları sahura kaldırmak güzel olduğu kadar ürkütücü de… Bir gece saat 03:00’te çalmaya başladım yine. Köyün ilerisinde, diğerlerinden biraz uzak üç ev var. işim gereği oraya da gitmeyi zorunlu olarak görüyorum. Başıma ne geleceğini nereden bilebilirdim… Bütün köyü dolaştıktan sonra o üç eve doğru ilerlemeye başladım… Orada sadece bir direği vardı; o da yanıp sönüyordu.

Related Posts

İhtiyar bir teyze oturmuş evinin kapısına, bana sert sert bakıyordu. Hızlıca kalktı, içeri; eve girdi. Kapıyı da ardından sertçe kapadı. Diğer eve yöneldim. İçeride ışık yanmıyordu. Sokak ışıklandırması buraya daha az vuruyordu. Kapının önünde; üç gölgenin kendi aralarında sohbet ettiklerini gördüm. Sonra yavaş yavaş içeri girdiler. Beni gördüklerini sanmıyordum, taa ki son eve gelene kadar… Son eve gelince; kapı açıldı sert bir şekilde kendi kendine. Korkmuştum. Geri döndüğümde sokak ışığı birden söndü.

Evin kapısı sürekli kapanıp açılınca koşarak kaçmak istedim ama bir şey beni tutuyordu. Ensemde soğuk bir nefes hissetmeye başladım. Bir şey tırnak batırıyordu. Sokağın sonundan iki tane köpek bana doğru koşmaya başladı. Gözleri kıpkırmızıydı köpeklerin. Davulu bıraktım kaçtım. Eve geldiğimde; o yaşlı teyze, evin önündeydi. Bana “Le vesr cinni el kulbu.” dedi. Gözlerim karardı.

Bahçede yüzümü yıkadım. Kadın yoktu. Sabah muhtara gittiğimde anlattım önceki gece başımdan geçen olay. Bana dediği laf şu “O kadını buradaki herkes gördüğünü iddia ediyor ama o büyücüydü ve  öleli 50 yıl oldu.” Şok oldum. Karımı çocuklarımı alıp babamlara gittik o gün… Allah kimseye yaşatmasın. 

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin