6 Yaşanmış Kısa Cin Hikayesi

Cin Musallatı

Adım Melis. Şu an evli ve üç çocuklu bir kadınım. Ev hanımıyım ama nasıl söyleyeyim; kocam sürekli yurt dışında çalışıyor; her gün özlüyorum kokusunu. Annem beni hiç sevmez; küçüklükten beri nefret eder benden. Yine kocamla bir gün konuşuyoruz. O uyudu, ben de yatağıma girdim. Tabi özlemişim kocamı. Uyudum ama uykulu uykulu kapının açıldığını gördüm. İçeri giren kocamdı. Bir şey demeden yanıma yattı. O an korkudan refleks olarak Euzu Besmele çektim.

Yanımda olan kocam değildi; o kadar hızlı terk etti ki odayı; korkudan kalbim yerinden çıkacak gibi oldu. Daha sonra buna benzer olaylar her gün olmaya başladı. Tuvalete gittiğimde biri bana dokunuyor, aynaya baktığımda göz renklerimin kırmızılaştığını görüyordum. Çocuklarımın psikolojisi bozulacak gibi oluyordu. Sonunda daha fazla dayanamayacağımı anladım ve çocukları anneme yolladım. Eve hoca çağırdım. Yastığın altında muska buldu hoca. Salona geçti ve muskayı açtı.

Muskadan ayırma büyüsü çıktı. Kim yapabilirdi ki bunu derken aklıma annem geldi. Annem en son evi temizlemeye gelmişti. Muskayı koydu, cinleri musallat etti başıma. Kocam bu yüzden benden uzaklaşıyordu. Hoca muskayı bozarken göz altları mosmor oldu “Büyü bozulmuyor.” dedi. Ertesi gün diğer hocaları da alıp geldi. Muskayı alıp mezarlığa gittik. Muskayı yakıp mezarlığa gömdüler. O günden beri rahatım. Üzerimden büyük bir yük kalktı sanki. Kelimesi kelimesine yaşadıklarım gerçektir. 36 yaşındayım ve bununla 3 yıldır uğraşıyorum. Allah sizi cin musallatından korusun.

Keşfet