6 Kısa Cinli Korku Hikayesi

19
0
(0)

Rukyeci Hoca

Adım Bedia, 28 yaşındayım ve yedi senedir bastıramadığım şehvet duygularıyla uğraşıyordum. Bir insan her şeye mi şehvet duyar! Artık dayanılamayacak hale gelmişti. Aileme de anlatamıyordum. Belli bir yere kadar anlatabiliyorsunuz. Şehvet kısmının adını dahi anamıyorum. Çevremizde nasıl karşılandığını bilirsiniz… İnternetten rukye tedavisini buldum. Bursa’da bir rukyecide birkaç defa rukye oldum ama bu sefer durumum daha da ağırlaştı. Bir anlam veremedim. Gittiğim rukyeciye sorduk “Normal” dedi. 

Pek inanasım gelmedi. İnternetten bulduğum diğer rukyecilere de sordum. Normal olduğunu söylediler. Bir rukyeciye kendi sitesinden mesajla sordum. Rukye seans süresini sordu. Yarım saat, belki 40 dakika anca seanslar. Sürenin kısa oluşundan kaynaklanıyor olabileceğini söyledi. Bayan olduğum için yalnız başıma seansa almadığını söyledi. “Ailenizle konuşun. Gelme imkanınız varsa rukyenizi yapalım.” dedi. Eşimle konuşup gittik. 

Related Posts

Rukye seansı gerçekleştikten sonra ne demek istediğini daha iyi anladım hocanın. Üç-dört saate yakın sürdü. Bir ara bana sordu “En çok nerede sıkıntın var?” diye. Benim karnım ve kasıklarım çok ağrıyordu. Ömer hoca dua etmeye başladı. “Ya Rabbi! Sen bu kardeşimizin karnındaki cinleri yak!” dedi. Demesiyle acıdan iki büklüm oldum. “Sen kasıklarında gizlenenleri yak” dedi. Gerçekten nereyi söylediyse bir acı ve acayip yanma hissettim. İlk defa duanın tesirini böyle gördüm. Diğer rukyelerde hiç yaşamadığım tepkiler verdim. 

Çok şükür şu an şehvet duygusu fazlasıyla azaldı. Gece korkulu rüyalarım azaldı. Yorgunluğum var hala ama eskiye göre azaldı. Benim en çok korktuğum; rukyecilerin video çekip, internete koymasıydı. Seansta musallatım konuşur da duyduğum şehvet hakkında ailemin bilgisi olur diye çok korkuyordum. Durumumu önceden hocaya belirtmiştim. Rukye esnasında çenem kilitlendi, ağzımdan birkaç kelime çıktı, içimden “Tamam! Ben bittim artık!” diyordum. Hoca eli ile ağzımı kapayarak, okumaya devam etti. Eşim, seans sonunda bunu neden yaptığını sordu. Kalbim korkudan yerinden çıkacak gibi oldu. 

Eşimin bana ne gözle bakacağını tahmin bile edemiyorum. Hoca eşime “Yalancı bir cinin söyleyeceklerine ihtiyacımız yok. Cinlerin amacı insanları günaha sokmaktır. Peygamberimiz buyurmuştur ki ‘Kim bir Müslüman kardeşinin ayıbını örterse Allah da onun ayıbını örter. Kim ki kardeşinin ayıbını ortaya çıkarırsa Allah da onun ayıplarını ortaya çıkarır. Ben bugüne kadar Peygamberimi dinledim, zararlı çıkmadım. Çıkmam da! Olması gerekeni yaptım.” dedi. Eşim videomu çekmek istedi, ona dahi izin vermedi. O zor günlerimi hatırlamak dahi istemiyorum artık. Allah ondan razı olsun. 

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] köyünde yaşamaktayım, ismim Dilaver. Gece olunca bizim köydeki kadınlar bir evde toplanıp cinlerle ilgili hikayeler anlatıp kendilerini gereksiz yere korkuturlardı. Ben de çoğu zaman bunları dinler ve […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin