6 Kısa Cinli Korku Hikayesi

19
0
(0)

Medyum

Related Posts

Uçaktaki İblis

Adım Funda. 8 ay önce bedenimde dürtülmeler ve tecavüz olmaya başladı. Bu durumu Google’dan araştırdım ve bir medyum, ücretsiz bakabileceğini söyledi. Doğum tarihimi, anne adımı aldı. Gece aradı “Sende 7 cin, 3 büyü var. Hemen çözmezsek seni kaçıracaklar!” dedi. “Fiyatı da doğum tarihine göre alıyorum” dedi yani 1993 TL.

“Uzun zamandır işsizim. Bunalımdan dolayı çalışmadım. Bana yardım edin. Bu yaşadığım şey çok ağır. Siz de kadınsınız; beni anlayın. Size gelecek ay çalışıp, ödemeyi yaparım dedim.” Bağırdı “Ye kafayı, bay bay! Beni boşuna yordun. Veresiye yok!” dedi. O gece 10 kat tecavüze uğradım. Nedenini bilmiyorum. Sonra bir hocaya daha gittim. Su verdi; daha kötü oldum. İbadet yapmak istiyorum fakat ağır vesvese var. Araplar ve İslam’a karşı fobim oldu. Önceleri böyle değildim; dua ederken bile hemen arkasından “Zaten duymuyorsun!” diyor, bırakıyorum. İçimde inanç yok. 

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

  1. […] köyünde yaşamaktayım, ismim Dilaver. Gece olunca bizim köydeki kadınlar bir evde toplanıp cinlerle ilgili hikayeler anlatıp kendilerini gereksiz yere korkuturlardı. Ben de çoğu zaman bunları dinler ve […]

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin