5 Kısa Yaşanmış Korku Hikayesi

Bilinmeyen Varlıkla İrtibat

Bazı tesadüfler sonucu biriyle tanıştım. Arkadaş ortamında bir süre sonra samimi olduk ve nasıl denir “bir varlıkla irtibatta olduğunu” söyledi. İnanmadım tabii ki ve ispatlamasını istedim. İlk önce; elinin dış kenar kısmına, çakmakla yaklaşık 15-20 dakika kadar ateş tuttum. Bu arada muhabbet ediyorduk hiçbir şey yokmuş gibi… Daha sonra; tek kolunu kaldırdı ve 3 kişi, ayaklarımız yerden kesilecek şekilde asıldık koluna. Üçümüzün ortalama ağırlığı tahminimce hiç yoksa 200 kilo kadar vardır.

Ve kolu eğilmedi dahi!.. Bütün bunlar benim inanmama yetmedi doğal olarak. Sonuçta bize kanıt diye gösterdikleri fiziksel olaylardır. Bilemiyorum; sıra dışı bedensel yetenekleri olan biri de olabilirdi… İletişimde olduğunu iddia ettiği varlığın adını sordum. “El Semum yada Samim gibi bir şey söyledi. Uzun zaman geçti üzerinden; şimdi tam olarak ne dediğini doğrusu hatırlayamıyorum… Teyzem, Kuran okuyan birisi. Namazında niyazında dindar bir insan… Gidip, o arkadaşın bana söylediği ismi sordum.

“Sakın! Bir daha anma o adı ve sana kim söylediyse bir daha görüşme onunla.” dedi. “İblislerin en kötüsü; söylediğin isim.” dedi. Bunun üzerine iyice merak sardı beni. Bir gün; samimi bir arkadaşımı, kuzenimi ve bahsi gecen kişiyi, teyzemin evine çağırdım ve bu varlığı bize gösterip gösteremeyeceğini sordum. “Tavsiye etmiyorum ama gerçekten görmek istersen gösteririm” dedi. Işıkları söndürdük. Odaya sadece pencereden ay ışığı giriyordu. Odadaki kişilerin yüzlerini, sadece bu hafif ışıkla seçebiliyordum.  

Bir süre sonra kafasını Önüne eğdi ve bugüne kadar bir insanda duymadığım, tuhaf bir hırlama sesi gelmeye başladı. Kafasını kaldırdı… Bilemiyorum; göz yanılması da olabilir… Kulaklarının büyüdüğünü, burun ucunun genişlediğini ve göz çevresinin karardığını gördüm. Ortamda ışık az olduğu için de kafamda yarattığım bir şey olabileceğini düşündüm. Bir süre bakıştıktan sonra ayağa kalkıp, üzerime gelmeye başladı. Bu sırada aynı hırıltı kesilmeden devam ediyordu. Alnını alnıma dayadı ve aynı anda müthiş bir baş ağrısı başladı bende.

Kafasıyla itekliyordu sürekli. Tedirgin olmuştum ama aklımda hala şüphe olduğu için sinirlenmeye başladım ve ben de iteklemeye başladım.2 dakikaya yakın bir süre bu şekilde baskıdan sonra, arkadaşım kalkıp “Yeter bu kadar” deyip, ışığı açtı. Ve bahsi geçen kişi bir anda yere çöktü. Kendine geldiğinde; dayak yeme pahasına, ne olduğunu hatırlamadığını söyledi.

Daha sonra bahsi geçen kişinin çevresinden birkaç kişiden sordum soruşturdum: 3-4 kere büyük trafik kazası atlatmış ve hepsinden de burnu bile kanamadan kurtulmuş olduğunu öğrendim. Hala gördüklerimden ve yaşadıklarımdan şüphe duyuyorum. Bilemiyorum böyle şeyler gerçekten de mümkün mü… 

Keşfet