5 Kısa Yaşanmış Korku Hikayesi

Cinler mi Musallat Oldu?

Herşey akşam ailemle yemek yerken başladı. Babam önce oturma odasının kapısında bir karartı gördüğünü söyledi. İlk başta aldırmadık ancak daha sonra annem yemek getirirken tuttuğu tabak kırıldı fakat normal bir tabak kırılması gibi değildi. Tabak resmen patladı ve tuzla buz oldu. Bu olay annemlere tesadüf gibi gelse de ben bir şeylerden huylandım.

Sonra ne olduysa gece oldu: Gece saat 2-3 gibi kapımız kırılırcasına yumruklandı. Gürültüye uyanan babamlar hemen kapıya koştular. Fakat bizim bir dış kapımız ve bir de normal kapımız var ve dış kapıyı kilitlemeden uyumayız. Doğal olarak kapı o gece de kitliydi. Hatta bizzat ben kilitlemiştim fakat gelen ses iç taraftaki kapıdan geliyordu… Beni korkutan buydu. Dış kapı kilitli olduğu halde nasıl iç kapı yumruklanır?

Bunlara ilaveten; evde tek olduğum zamanlarda sürekli tıkırtı sesleri duyuyorum. Sanki birisi odalarda gizlice dolanıyormuş gibi hissediyorum. Bir gece evde televizyon izlerken camdan birisinin bana baktığını hissettim. Döndüğümde bir karartının hemen kaybolduğunu gördüm. En son; yine evde tek başıma kaldığım bir gün kapımız tırnaklanıp zorlanıyormuş gibi sesler geliyordu.

İlk başta bir hırsızın girip kapıyı zorlamaya çalıştığını zannettim. O kadar korkmuştum ki elime bir bıçak aldım ve birden kapıyı açtım. Hiçbir şey yoktu! Bu olaylar bana git gide daha çok artıyor gibi geliyor. Ayrıca sinirlerimi de bozmaya başlıyor.  Bilemiyorum cinler mi musallat oldu evimize yoksa başka bir şey mi var?

Keşfet