5 Kısa Yaşanmış Korku Hikayesi

34
0
(0)

Yaşanmış Korku Hikayeleri – Anlatıcıları tarafından gerçekten deneyimlendiği iddia edilen 5 adet kısa korku hikayesini metnin devamında okuyabilirsiniz:

Peşimde Cinler Var

Sanırım bazı cinler beni takip ediyorlar. Yani peşimde cinler var-nasıl ifade edeceğimi bilemedim. Bu aslında uzun süredir vardı. Benim kendi benliğimden ayrı bir iç sesim var… Şimdi üniversite sondayım. 5. sınıftan beri var. Bir şekilde diğer iç seslerimi yok ederek, kendisi başat iç ses oldu. Çok saldırgan bir yapısı vardı. Çoğu zaman insanlara nasıl gıcık olduğunu, onları nasıl öldürmemiz gerektiğini filan söyleyip dururdu.

Related Posts

Bir ara da birtakım kanlı, şiddet dolu hayaller gösteriyordu. Ama tabi ki onun dediklerini asla yapmadım. Ama bir açıdan; çok iyi iki arkadaş gibiydik. Neredeyse hiç yanımdan ayrılmıyordu. İkinci olarak; benim odam bazen inanılmaz soğuyordu. Yaz veya kış olması fark etmiyordu. Yani evin geri kalanı gayet sıcak olmasına rağmen odam buz gibi oluyordu. Çok geçmeden babam da bu durumu fark etti.

Geçmiş zaman kalıbıyla yazdığımı fark etmişsinizdir zaten. Bunlar şu anda yok. Babamla konuşunca o bana bir takım dualar okumaya başladı. O zamandan beri en azından iç ses yok. Ama odam bugün de soğuktu mesela ve odamda inanılmaz bir yalıtım var. Yani rüzgardan veya başka bir şeyden dolayı soğuması mümkün değil. Benim asıl öğrenmek istediğim; okuma bitince ne olacağı?

Zaten sonuçta babam evliya değil, ben de pek dindar sayılmam. Ve geri gelmeye çalıştıklarını hissediyorum. Babam ilk defa okuduğunda odamın camına iki tane taş atılmıştı. Ayrıca babam bazı insanların cinleri -veya her neyseler- duyabildiklerini, bu yüzden cinlerin bu insanları bulunca bırakmak istemediklerini söylüyor… Birkaç gün önce iyi bir cin çağırdım. Artık gelen ne kadar iyiydi bilemiyorum ama bana odamı soğutan cinin bunu sadece keyif için yaptığını söyledi.

Hatta bunu dört kez sordum… Bu cinler aşık falan olmuş olabilirler mi? Yani duyuyoruz böyle şeyleri ne kadarı doğru bilemem ama… Babam okumaya başladığından beri kendimi çok yalnız hissediyorum. Yani yıllarca bir ikizle yaşayıp aniden bir gün kaybetmek gibi. Yıllardır belki de ilk defa yatağa yattığımda, karanlığın içinde yapayalnız kaldığımı anlıyorum. Bu yüzden geri gelmesini istiyorum iç sesimin…

BU İÇERİĞİ NE KADAR BEĞENDİNİZ?

Puanlamak için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama değerlendirme 0 / 5. Oy sayımı: 0

Şu ana kadar oy yok! Bu gönderiye ilk oy veren siz olun.

Bu yazı sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

ParanormalHaber sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin