Dört Bacaklı Mutant Kadın – Myrtle Corbin

Dört Bacaklı Mutant Kadın – 1868’de dünyaya gelen J. Myrtle Corbin, doğuştan dört bacaklı idi. Myrtle, doğarken yalnız doğmuştu ancak sadece belden aşağısı gelişmiş olan ikiz kardeşinin ayaklarını da beraberinde getirmişti… Asıl ilginç olan, ikiz kardeşinin ayaklarını da kontrol edebiliyor olmasıydı..

Dört Ayaklı Bir Çocuk Doğdu

Josephine Myrtle Corbin, 1868 yılında Amerika‘nın Tennesse eyaletinde dünyaya geldi. Myrtle’ı ilginç kılan şey doğuştan 4 ayaklı olmasıydı. Bu durum ilk olarak, 1880’de yapılan nüfus sayımında insanların dikkatini çekti.

Ayaklarının İkisi İkiz Kardeşine Aitti

Myrtle doğuştan 4 ayaklıydı ancak sahip olduğu tüm ayaklar ona ait değildi. Anne karnındayken yalnız olmayan Myrtle, doğarken yalnız doğmuştu ancak sadece belden aşağısı gelişmiş olan ikiz kardeşinin ayaklarını da beraberinde getirmişti. Asıl ilginç olan, Myrtle’ın dünyaya gelirken yanında fazladan getirdiği ikiz kardeşinin ayaklarını da kontrol edebiliyor olmasıydı. Bu ayakları tamamen kullanabilmek için çok uğraşmıştı ancak onları yürümek için kullanmayı başaramadı.

Barnum’un Sirkinde Çalışmaya Başladı

Myrtle’ın ünü kulaktan kulağa yayılırken bu durum Amerika’nın en büyük sirk işletmecisi P.T Barnum’un da dikkatini çekti ve Barnum, ona sirklerinde çalışması için bir teklif götürdü. Haftalık 450 ABD Doları civarında para kazanan Myrtle her geçen gün daha da popüler oluyor ve insanların dikkatini çekiyordu.

Bir Doktorla Evlendi

Ancak onun bu ilginç hayat hikayesi burada sona ermedi. Tıp dünyası da artık onun peşindeydi ve bu durumu araştırmak istiyorlardı. 19 yaşındayken Dr. Clintonn Bicknell ile evlenen
Myrtle’ın bir sırrı daha ortaya çıkmıştı: İkiz kardeşine ait
bacaklarında da bir rahmi ve vajinası vardı. Dr. Bicknell bunu diğer doktor arkadaşlarıyla paylaşmak istedi ancak bu durumun eşini rahatsız edebileceğini düşündü.

4 Bacaklı Mutant Kadın
4 Bacaklı Mutant Kadın

Bir zaman sonra bu bilgiyi yakın arkadaşları George M. Gould ve Walter L. Pyle ile paylaşan Dr. Bicknell, onlarda da bu konuda araştırma yapma arzusu uyandırdı. Araştırmaya başlarda karşı çıkan Myrtle, eşinin ısrarları sonucu buna izin verdi. Sonuçlar son derece şaşırtıcıydı. Araştırmalara göre her iki rahim de
adet görüyordu. Yani bu demek oluyordu ki her iki rahimden de çocuk sahibi olunabilirdi. Myrtle Curbin’in beş çocuğu vardı ve söylenenlere göre bu çocukların üçü kendi rahminden, diğer ikisi de kız kardeşinin rahminden dünyaya gelmişti.

Anahtar Kelimeler: garip ama gerçek, ilginç bilgiler, ikiz, doğuştan, hayat hikayesi, myrtle corbin, barnum, doktor, sirk, ikiz kardeş, dört ayaklı, mutant, kadın.

Facebook, Instagram, Youtube, Twitter Hesaplarımızı Takip Edin

Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, hesaplarımızı buradan altı çizili kelimeleri (link) tıklayarak takip edebilir, Facebook Paranormal Haber Grubu‘na üye olarak siz de paylaşım yapabilirsiniz.

Keşfet

Leave a Reply